Raportowanie Hermes SQL

Podziel się informacją

Raportowanie Hermes SQL czyli, hermessql. Oprogramowanie Hermes SQL pracuje na bazie Microsoft SQL Server, które pozwala na tworzenie wydajnych raportów za pomocą SQL Reporting Services. Raporty projektowane za pomocą Report Builder udostępniane są przez platformę webową (www) Studio Raporty.

HermesSQL

Oprogramowanie Humansoft Hermes #SQL zawiera listę parametrów płacowych obowiązujących w podanych okresach, wykorzystywanych przy naliczaniu płac. Parametry płacowe takie jak: stopy procentowe składek na ubezpieczenia społeczne, stopy podatkowe, kwoty średnich zarobków obowiązują zwykle na okres roczny, zdarza się jednak, że firma przekwalifikowuje swoją działalność w dowolnym czasie co pociąga za sobą zmianę parametrów płacowych. Dlatego okres obowiązywania parametrów ujęty jest w okres od daty początkowej do daty końcowej.

Najważniejsze cechy: łatwe, intuicyjne projektowanie raportów; integracja z bazą MS SQL Server; dostęp do raportów przez przeglądarkę internetową; brak specjalnych wymagań dla stacji roboczej klienta aplikacji; korzystanie z bezpłatnej aplikacji Report Builder do budowania raportów; brak konieczności zakupu licencji w zależności od ilości użytkowników programu, z raportów może korzystać dowolna ilość pracowników; definiowanie poziomów uprawnień; interaktywne raporty pozwalające na wprowadzanie predefiniowanych parametrów wykonania raportu.

RAPORTOWANIE HERMES SQL, a więc HermesSQL.

HermesSQL

HERMESSQL, raportowanie hermes sql

Raportowanie Hermes SQL
Raportowanie Hermes SQL

Raportowanie Hermes SQL

Raportowanie Hermes SQL czyli, hermessql.

Raportowanie Hermes SQL

RAPORTOWANIE HERMES SQL,
czyli HermesSQL.

Hermes SQL – płace i kadry czyli, hermessql.


Hermes-SQL---płace-i-kadry

Humansoft HermesSQL to modułowy, system zarządzania klasy ERP automatyzujący i optymalizujący procesy biznesowe we wszystkich obszarach działalności średniego przedsiębiorstwa. Jest wysokiej klasy oprogramowaniem stanowiącym wydajne i funkcjonalne ro (więcej).

Raportowanie-Hermes-SQL-czyli,-hermessql.

Kadry i Płace HR (human resources) – to szybkość i łatwość w wykonywaniu wszelkich czynności, którymi na co dzień zajmuje się dział odpowiedzialny za prowadzenie kadr i rachubę płac. Pozwala odciążyć pracowników tej komórki, dostarczając im mechanizmów automatyzujących czynności związane m.in.: z na (więcej).

HermesSQL – zamówienia wewnętrzne czyli, hermessql.


HermesSQL---zamówienia-wewnętrzne

Moduł Sprzedaż obsługuje następujące dokumenty: Dokumenty sprzedaży (F); Korekty sprzedaży (KF); Wydania na zewnątrz (WZ); Zwroty od klientów (ZK); Oferta dla klientów (OF); Zlecenia usługowe (ZU). Opcja ta zawiera również pewne funkcje związane ze s (więcej).

Raportowanie-Hermes-SQL-czyli,-hermessql.

Oprogramowanie Humansoft HermesSQL moduł zamówień posiada specjalny rodzaj dokumentów, a mianowicie zamówienia wewnętrzne. Zamówienie wewnętrzne służy głównie do zarządzania zapasami i rezerwacjami towarów w ramach zapotrzebowania poszczególnych działów lub oddziałów wewnątrz firmy. Odbiorcą na taki (więcej).

Moduł internetowy czyli, software house poznań.


Moduł-internetowy

Rozwiązania indywidualne, rozszerzenia funkcjonalności, integracja z innymi systemami, aplikacje Mobile, narzędzia analityczne. (więcej).

Raportowanie-Hermes-SQL-czyli,-hermessql.

Moduł internetowy pozwala za pomocą przeglądarki internetowej na odczyty i analizę danych z bazy systemu ERP HermesSQL (humansoft). (więcej).

Wdrożenia systemów ERP czyli, system erp poznań.


Wdrożenia-systemów-ERP

Na podstawie zidentyfikowanych procesów, strategii, struktury organizacyjnej i potrzeb biznesowych Klienta, opracowane zostają cele biznesowe możliwe do osiągnięcia przez firmę, dzięki wdrożeniu stosownych systemów (zależnie od szczegółowości analizy (więcej).

Raportowanie-Hermes-SQL-czyli,-hermessql.

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest tworzenie oprogramowania dla firm oraz wdrażanie systemów klasy ERP – a w szczególności Humansoft Hermes SQL oraz Corax ERP. SoftwareStudio Sp. z o.o. jest autoryzowanym Partnerem firmy Humansoft Sp. z o. o. w zakresie sprzedaży i wdrażania systemów (więcej).

RAPORTOWANIE HERMES SQL, hermessql.

  • Oprogramowanie Humansoft Hermes SQL zawiera listę parametrów płacowych obowiązujących w podanych okresach, wykorzystywanych przy naliczaniu płac;
  • Parametry płacowe takie jak: stopy procentowe składek na ubezpieczenia społeczne, stopy podatkowe, kwoty średnich zarobków obowiązują zwykle na okres roczny, zdarza się jednak, że firma przekwalifikowuje swoją działalność w dowolnym czasie co pociąga za sobą zmianę parametrów płacowych;
  • Dlatego okres obowiązywania parametrów ujęty jest w okres od daty początkowej do daty końcowej;
  • Oprogramowanie Hermes SQL pracuje na bazie Microsoft SQL Server, które pozwala na tworzenie wydajnych raportów za pomocą SQL Reporting Services;
  • Raporty projektowane za pomocą Report Builder udostępniane są przez platformę webową (www) Studio Raporty;
  • Najważniejsze cechy: łatwe, intuicyjne projektowanie raportów; integracja z bazą MS SQL Server; dostęp do raportów przez przeglądarkę internetową; brak specjalnych wymagań dla stacji roboczej klienta aplikacji; korzystanie z bezpłatnej aplikacji Report Builder do budowania raportów; brak konieczności zakupu licencji w zależności od ilości użytkowników programu, z raportów może korzystać dowolna ilość pracowników; definiowanie poziomów uprawnień; interaktywne raporty pozwalające na wprowadzanie predefiniowanych parametrów wykonania raportu;

Zostaw nam wiadomość

Otrzymuj aktualizacje i ucz się od najlepszych

Więcej do odkrycia

Program WMS.net
Program WMS

Program WMS.net

Odkryj program WMS.net – zaawansowane rozwiązanie do zarządzania magazynem, które zwiększa wydajność i konkurencyjność Twojej firmy dzięki integracji systemów i funkcjom analitycznym. Program WMS.net to nowoczesne rozwiązanie w zarządzaniu magazynem.

Jakie znasz wady i zalety WMS?
System zarządzania magazynem

Jakie znasz wady i zalety WMS?

Czy wiesz, że WMS ma wady i zalety. System WMS jest złożonym systemem do zarządzania magazynami. Choć może on być korzystny dla wielu firm, istnieją też pewne wady i zalety,

Czy chcesz zwiększyć swój biznes?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Dowiedz się, jak pomogliśmy 100 najlepszym odnieść sukces.

Porozmawiajmy