WMS na Android

WMS na Android
Aplikacja WMS na Android jest łatwa w obsłudze i oferuje wiele zalet. System zapewnia wszystkie funkcje i narzędzia potrzebne do zarządzania magazynem w oparciu o nowoczesne technologie. Aplikacja jest elastyczna i skalowalna, dzięki czemu może być rozszerzana wraz z rosnącymi potrzebami przedsiębiorstwa. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują wydajnego i skalowalnego systemu do zarządzania magazynem.

Podziel się informacją

Nowoczesne programy do magazynowania dostępne są terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android. Nowoczesny WMS na Android dostępny jest na kolektory z systemem Android oraz z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę Internetową.

Program do zarządzania magazynem skutecznie wspiera kierownika magazynu w podziale prac w magazynie.

Zarządzanie magazynem czy śledzenie drogi przesyłki. W celu określenia roli poszczególnych magazynów i ich odpowiednim skonfigurowaniu w systemie informatycznym należy przedstawić: parametry techniczno-wydajnościowe użytkowanych obiektów i wyposażenia, plany przepływu masy towarowej przez magazyn, dane kosztowe, harmonogramy pracy krótko i długookresowych.

WMS na Android stanowi moduł systemu do obsługi magazynu. Uruchamiając WMS na Android na mobilnym urządzeniu z wbudowanym skanerem kodów kreskowych zyskujemy nową jakość pracy magazynierów. Kolektor danych z systemem operacyjnym Android i zainstalowanym programem WMS oraz angielską wersją językową (po angielsku, język angielski) to sprawne narzędzie w rękach obcojęzycznego magazyniera. Program magazynowy na Androida dostępny jest w ofercie SoftwareStudio od 2014 roku, a od 2017 zastąpił całkowicie program magazynowy Windows CE/Windows Mobile.

Program magazynowy można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android. WMS program magazynowy wspiera kierownika magazynu w zarządzaniu magazynem. Kolektor danych lub telefon z systemem Android zapewnia mobilna obsługa magazynu. Prosty program magazynowy – to zwykle synonim taniego rozwiązania, gdy nie stać nas na profesjonalne, zaawansowane rozwiązanie. Jakość kosztuje, ale się opłaca. Nowoczesny program do magazynu można uruchamiać na urządzeniach z systemem Android lub w przeglądarce Internetowej.

Moduł Android WMS

System WMS na Android: Nowa Jakość Pracy Magazynierów

WMS na Android stanowi integralny moduł systemu do obsługi magazynu. Uruchamiając WMS Android na mobilnym urządzeniu z wbudowanym skanerem kodów kreskowych, uzyskujemy nową jakość pracy magazynierów. Aplikacja magazynowa może działać w środowisku wirtualnym, co umożliwia elastyczne korzystanie z niej na różnych urządzeniach.

Efektywność i Dostępność

Ponieważ aplikacje WMS można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki internetowej oraz na kolektorach Android, użytkownicy mogą mieć do nich dostęp praktycznie z każdego miejsca i w dowolnym czasie. To z kolei przekłada się na zwiększenie efektywności pracy w magazynie, ponieważ kierownik magazynu może szybko i sprawnie podzielić zadania między pracowników, niezależnie od ich lokalizacji.

Długotrwałe Dostosowanie

Aplikacja WMS jest dostępna od 2008 roku, co oznacza, że jest to sprawdzone i długotrwałe rozwiązanie dla firm poszukujących skutecznego narzędzia do zarządzania magazynem. Dzięki ciągłym aktualizacjom i rozwojowi, aplikacja ta nadal pozostaje na czele innowacji w branży logistycznej.

Wsparcie Kierownika Magazynu

WMS program magazynowy skutecznie pomaga kierownikowi magazynu w podziale prac w magazynie oraz monitorowaniu ich postępów. Dzięki możliwości uruchamiania nowoczesnego programu do magazynu na urządzeniach z systemem Android lub w przeglądarce internetowej, zarządzanie magazynem staje się łatwiejsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej.

Kolektor WMS na Android

Kolektory danych z systemem Android także mogą używać WMS program magazynowy. W ofercie SoftwareStudio znajduje się program do magazynowania towaru. Program magazynowy Android możesz wybrać kierując się kryterium cenowym, ma być tani. Gdy w takim wypadku wybierz bezpłatny programu do zarządzania magazynem. Oprogramowanie oraz sprzęt stanowiący wyposażenie nowoczesnego magazynu tworzą system zarządzający magazynem. Dlatego programy magazynowe można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android. Aplikacje WMS można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz na kolektorach Android.

Android w magazynie

Systemy klasy WMS pozwalają na realizację celów odmienną od tej jaka dostępna jest w systemach klasy ERP. Aplikacje magazynowe działać mogą w środowisku wirtualnym, np. VMWare. Będą wówczas udostępnione użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Bogatą funkcjonalność oprogramowania magazynowego uzupełniają standardowe funkcje platformy takie jak np. zapis danych do plików Excel, automatyczna wysyłka raportów oraz powiadomień droga mailową.

Aplikacja do awizowania dostaw, czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów. Ponieważ system awizacji dostaw w magazynach wejściowych i wyjściowych pozwala na zewnętrzne awizacje firm (przewoźników/dostawców). Planowanie wizyt (awizacja) wspomaga optymalizację wykorzystania posiadanej infrastruktury (bram i doków) wraz z personelem.

Program WMS na Android wybierasz, gdy ilość operacji wykonywanych w magazynie nie może być już rejestrowana w pliku Excel.

System WMS oferowany przez SoftwareStudio działa na platformie Microsoft IIS Server i bazie danych MS SQL Server.

To połączenie gwarantuje wydajność i stabilność, nawet w przypadku dużych obciążeń i obsługi tysięcy pozycji magazynowych.

Jednym z atutów oferty SoftwareStudio jest różnorodność cenowa. Firma ta ma świadomość, że firmy różnią się budżetami i potrzebami, dlatego proponuje zarówno prostsze, ekonomiczne rozwiązania, jak i bardziej zaawansowane, bogate w funkcje. Dzięki temu każdy klient może dopasować system do swoich wymagań.

Aplikacja do zarządzania magazynem SoftwareStudio jest wyjątkowo elastyczna. Można ją uruchomić na różnych urządzeniach, począwszy od systemu Android, a skończywszy na popularnych przeglądarkach internetowych, takich jak Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Edge czy Opera. Dzięki temu użytkownicy mają swobodę wyboru, co do narzędzi, z których chcą korzystać.

Bezpieczeństwo to sprawa priorytetowa. SoftwareStudio dba o to, dostarczając aplikacje na terminale radiowe, nazywane również kolektorami danych. Działają one zarówno w sieci lokalnej WiFi, jak i przez Internet, umożliwiając pracę w magazynie w sposób bezpieczny i efektywny. To rozwiązanie, które gwarantuje spokój i pewność, że dane magazynowe są chronione i dostępne w każdej chwili.

Podsumowując, system magazynowy od SoftwareStudio to kompleksowe rozwiązanie, które spełnia różnorodne potrzeby firm. Dzięki różnym modułom, elastyczności w wyborze urządzeń i dostępu przez przeglądarki internetowe oraz gwarancji bezpieczeństwa, stanowi solidną propozycję dla przedsiębiorstw, które pragną optymalizować swoje procesy magazynowe i zarządzać nimi w sposób efektywny i nowoczesny.

Zostaw nam wiadomość

Otrzymuj aktualizacje i ucz się od najlepszych

Więcej do odkrycia

Program WMS.net
Program WMS

Program WMS.net

Odkryj program WMS.net – zaawansowane rozwiązanie do zarządzania magazynem, które zwiększa wydajność i konkurencyjność Twojej firmy dzięki integracji systemów i funkcjom analitycznym. Program WMS.net to nowoczesne rozwiązanie w zarządzaniu magazynem.

Jakie znasz wady i zalety WMS?
System zarządzania magazynem

Jakie znasz wady i zalety WMS?

Czy wiesz, że WMS ma wady i zalety. System WMS jest złożonym systemem do zarządzania magazynami. Choć może on być korzystny dla wielu firm, istnieją też pewne wady i zalety,

Czy chcesz zwiększyć swój biznes?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Dowiedz się, jak pomogliśmy 100 najlepszym odnieść sukces.

Porozmawiajmy