Rola NAR

Aplikacja wspomagająca pracę magazynu narzędzi, działu utrzymania ruchu, magazyn BHP, środków ochrony osobistej, materiałów eksploatacyjnych i opakowań. Rozwiązania działające przez przeglądarkę internetową, instalowaną na systemach Microsoft Windows, terminalach radiowych WiFi czy urządzeniach z systemem Adroid (telefony – smartphone, tablety). Magazyn narzędzi to program przeznaczony jest do prowadzenia gospodarki narzędziowej z uwzględnieniem specyfiki obsługi magazynu i wypożyczeń. System przeznaczony jest do obsługi dla dowolnego przedsiębiorstwa, a w szczególności dla firm budowlanych i produkcyjnych.

Podziel się informacją

W każdej organizacji narzędziownia (Rola NAR) jest jednym z najbardziej ruchliwych miejsc. Jest pełen narzędzi i sprzętu, który jest niezbędny pracownikom do wykonywania swojej pracy. Narzędziownia jest również miejscem, w którym pracownicy przychodzą po narzędzia i sprzęt, kiedy ich potrzebują.

Aby móc śledzić wszystkie narzędzia i sprzęt w narzędziowni, organizacja musi posiadać system informatyczny. System informatyczny powinien być w stanie śledzić lokalizację wszystkich narzędzi i sprzętu. Ponadto system informatyczny powinien również być w stanie śledzić, kto korzysta z narzędzi i sprzętu.

System informatyczny powinien być w stanie automatycznie identyfikować pracownika korzystającego z narzędzi i sprzętu. Co więcej system informatyczny powinien również umożliwiać śledzenie wykorzystania narzędzi i sprzętu. I dlatego system informatyczny powinien być w stanie generować raporty pokazujące wykorzystanie narzędzi i sprzętu.

Systemy informatyczne w narzędziowni i automatyczna identyfikacja pracowników

System informatyczny powinien być w stanie śledzić inwentaryzację narzędzi i sprzętu. System informatyczny powinien być w stanie generować raporty przedstawiające stan inwentarza narzędzi i sprzętu.

Narzędzia w magazynie. Program Magazyn Narzędzi – wypożyczalnia narzędzi, magazyn, BHP, odzież, materiały eksploatacyjne. Wersja internetowa pozwala poznać klika sposób pracy z programem dzięki menu klasycznemu, typu Desktop, Outlook czy listę transakcji.

System operacyjny: WINDOWS, ANDROID, OSX.
Wymagania: IIS Server, SQL Server
Wersja językowa: PL, EN

Rola NAR narzędziownia

Rola NAR narzędziownia

System informatyczny powinien być w stanie śledzić konserwację narzędzi i sprzętu. System informatyczny powinien być w stanie generować raporty pokazujące konserwację narzędzi i sprzętu. Poznaj co oferuje Rola NAR.


Ewidencja narzędzi pomiarowych w zakładzie w rola NAR

Elastyczność programu pozwala wykorzystać go w przedsiębiorstwie do monitorowania wszelkiego rodzaju transakcji o charakterze wypożyczania. Nadzór nad tego typu transakcjami dostarcza użytkownikom bieżącej informacji. Kto aktualnie wykorzystuje dane narzędzie i kiedy powinno ono zostać zwrócone. Ponadto dzięki obsłudze lokalizacji system podpowie, gdzie można znaleźć dane narzędzie i jaka jego ilość jest aktualnie do dyspozycji.
Aplikacja TCS.net to także ewidencja narzędzi pomiarowych. Porównaj jak działa aplikacja Android w narzędziowni, a jak program www.

Kartoteka narzędzi pozwala definiować kartoteki wykorzystywane w całym programie, w dokumentach wypożyczeń narzędzi. Moduł Magazyn Narzędzi wypożyczalnia narzędzi. Natomiast w dokumentach przychodu i rozchodu narzędzi moduł zakupów oraz likwidacji. Magazyn Narzędzi używasz do ewidencjonowania narzędzi. Natomiast magazyn materiałów eksploatacyjnych używa do ewidencjonowania materiałów zużywalnych tj. smarów, chłodziw itp. Wreszcie magazyn BHP masz do ewidencjonowania materiałów na potrzeby BHP, odzież ochronna, środki czystości itp.

Spraw, aby ewidencja narzędzi była możliwa online. W ten sposób pozwolisz pracownikom na pracę zdalną!

TCS program do ewidencji sprzętu

Kiedy narzędzia znajdują się na stanie u pracownika. Możemy wówczas przyjąć do magazynu narzędzi na podstawie dokumentu zwrotu wypełniając specjalny formularz. Zwracane mogą być wyłącznie narzędzia, które wcześniej zostały wydane za pomocą dokumentu wypożyczenia.

Przede wszystkim rola NAR w menu należy wybrać w sekcję Magazyn Narzędzi pozycję ZWROTY. Wyświetlony zostanie rejestr dokumentów zwrotów do magazynu narzędziowni. Dokumenty grupowane są według numeru dokumentu. Domyślnie w rejestrze wyświetlane są dokumenty z ostatnich trzech miesięcy sortowane malejąco. Czyli na górze wyświetlane są ostatnio wystawione dokumenty. Zakres dat można zmienić w prawym górnym rogu ekranu. Numer referencyjny dokumentu zostaje nadany automatycznie i jest wyświetlony w pasku zadań.

Poznaj system magazynowania narzędzi od SoftwareStudio. Aplikację Android lub program www pozwalającą na pracę zdalną narzędziowni.

Zostaw nam wiadomość

Otrzymuj aktualizacje i ucz się od najlepszych

Więcej do odkrycia

Program WMS.net
Program WMS

Program WMS.net

Odkryj program WMS.net – zaawansowane rozwiązanie do zarządzania magazynem, które zwiększa wydajność i konkurencyjność Twojej firmy dzięki integracji systemów i funkcjom analitycznym. Program WMS.net to nowoczesne rozwiązanie w zarządzaniu magazynem.

Jakie znasz wady i zalety WMS?
System zarządzania magazynem

Jakie znasz wady i zalety WMS?

Czy wiesz, że WMS ma wady i zalety. System WMS jest złożonym systemem do zarządzania magazynami. Choć może on być korzystny dla wielu firm, istnieją też pewne wady i zalety,

Czy chcesz zwiększyć swój biznes?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Dowiedz się, jak pomogliśmy 100 najlepszym odnieść sukces.

Porozmawiajmy