Linkway.integrator-integracje systemów GPS

Często praca spedytora opiera się na przeglądaniu kilku lub kilkunastu programów śledzących auta w celu uzyskania precyzyjnej informacji o jego położeniu oraz przewidywalnym czasie dostawy. Zarządzając własną flota możesz mieć wpływ na z usług, którego dostawcy GPS skorzystasz.
Linkway.integrator-integracje systemów GPS

Korzystanie z usług kilku dostawców GPS w jednym panelu dzięki rozwiązaniu integracje systemów GPS.

Obsługa ładunków w firmie spedycyjnej


Chcąc sprawnie zarządzać firmą spedycyjną potrzebujesz odpowiednich narzędzi i nie chodzi tylko o telefon czy komputer. Najważniejsza jest informacja i czas reakcji. Dzięki tym danym jesteś w stanie wyprzedzić konkurencję i zwiększać obroty w Twojej firmie.

Często praca spedytora opiera się na przeglądaniu kilku lub kilkunastu programów śledzących auta w celu uzyskania precyzyjnej informacji o jego położeniu oraz przewidywalnym czasie dostawy. Zarządzając własną flota możesz mieć wpływ na z usług, którego dostawcy GPS skorzystasz. Jednak nie jest to możliwe jeśli w grę wchodzą podwykonawcy. Zazwyczaj posiadają już wybranego dostawcę sygnału GPS, co wiąże się z obsługą kolejnego programu. W skutek tego traci on czas, a zbyt późne pozyskanie informacji kończy się utratą zlecenia.

W tym celu powstał Linkway.integrator. Platforma łącząca systemy od różnych dostawców GPS. Dzięki swojej prostocie oraz elastyczności pozwala na szybki zaspokojenie wiedzy pracownika firmy spedycyjnej oraz jej dostarczenie pozostałym pracownikom bez względu na to, w którym miejscu aktualnie pracują.

Linkway.integrator wprowadza możliwość wymiany informacji pomiędzy niezależnymi i niekompatybilnymi systemami wspierającymi łańcuch dostaw. Jako główny cel oprogramowania stawiamy rozwiązywanie wszelkich barier technologicznych, które są konieczne do pokonywania ich w celu integracji systemów.

Baza wielu integracji systemów GPS

W naszej bazie posiadamy ponad 100 integracji z firmami  z całej Europy dostarczającymi sygnały GPS pozwalające zlokalizować dany pojazd. Z poziomu panelu można zaproponować integracje nowemu dostawcy sygnału GPS przewoźnika z którym zaczynamy współpracę.

Dzięki naszym integracjom zawnętrznym dostarczamy również dane dla wiodących firm przekazujących dane telematycze min: Project44, Sixfold, FourKites, Shippeo

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest bezpieczeństwo danych, dlatego oprogramowanie, które dostarczamy pozwala określić precyzyjnie zasady ich udostępniania. Linkway w sposób bezpieczny dla wszystkich stron procesu logistycznego pobiera dane do Panelu od wszystkich Twoich dostawców telematyki i są one widoczne wyłącznie dla właściciela. Samo przekazywanie danych odbywa się jedynie między powiązanymi ze sobą użytkownikami platformy Linkway lub poprzez inne dedykowane rozwiązanie, które zostanie stworzone na życzenie klienta np. integrując panel Linkway z wskazanym prze klienta systemem zewnętrznym np.TMS. 

Łącząc wiele dostawców w jednym panelu w dowolnym momencie możemy sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się dane auto. Do wyboru mamy 3 opcje. Pokaż moje-ogranicza widok mapy tylko do własnych aut. Pokaż wszystkie-widok bazowy, na którym widoczne są auta nasz oraz innych kontrahentów. Ostatnia opcja w transporcie pokazuje wszystkie auta, które aktualnie wykonują operacje transportową. Dodatkową opcją jest wyszukanie auta np. po numerze rejestracyjnym. Program Linkway korzysta z map Here Europe B.V. Zobacz więc nasze integracje systemów GPS.

Jak wykorzystasz integracje systemów GPS?

Użytkownik może również podejrzeć przebieg trasy danego auta, rzeczywisty który został pokonany oraz zaplanowany według podanych adresów.

Każdy z użytkowników może również w dowolny sposób zaplanować wygląd swoich dashordów oraz edytować ich rozmiar oraz kształt. Dostępne jest również wyeksportowanie wykresów jako pliki w formacie .png oraz .svg.

Odwiedź naszą stronę jeśli chcesz się dowiedzieć więcej.
WWW.LINKWAY.PL

Linkway.integrator-integracje systemów GPS

Często praca spedytora opiera się na przeglądaniu kilku lub kilkunastu programów śledzących auta w celu uzyskania precyzyjnej informacji o jego położeniu oraz przewidywalnym czasie dostawy. Zarządzając własną flota możesz mieć wpływ na z usług, którego dostawcy GPS skorzystasz.
program-wms-ai-25

WMS program do magazynu Android

WMS, czyli system zarządzania magazynem, to aplikacja zaprojektowana w celu wspierania i optymalizacji operacji magazynowych. WMS pomaga kierownikom magazynu w kontrolowaniu i monitorowaniu poziomu zapasów, śledzeniu zamówień i wysyłek oraz optymalizacji wykorzystania powierzchni magazynowej i zasobów.

SoftwareStudio system RMA

Czy softwarestudio system rma pomaga w rozwiązywaniu problemów? Przede wszystkim SoftwareStudio system rma wymaga, abyś wdrożył aplikacje RMA.net. Podstawą platformy RMA.net jest technologia ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server. Jednak ważne są także moduły na urządzenia mobilne…

recycling-price-list-catalyst-2

Studio RPL.net

Dzięki Studio RPL masz WSZYSTKIE AKTUALNE DANE KATALIZATORÓW ZAWSZE POD RĘKĄ. Co chcesz? Baza danych katalizatorów. Zawartość metali szlachetnych w katalizatorach. Ceny metali stale aktualizowane na podstawie danych z giełdy. Kurs EUR/USD stale aktualizowany. Aplikację Studio RPL oferuje SoftwareStudio, jest to oprogramowanie wyceny…

system do zarządzania magazynem

Nieprzerwany szczyt w magazynie

WMS pomaga kierownikom magazynu w śledzeniu poziomów zapasów i lokalizacji zapasów. Oprogramowanie może również generować raporty, które pomagają menedżerom podejmować decyzje dotyczące poziomu zapasów i lokalizacji zapasów.

Instalacja serwera SQL w narzędziowni

Wraz z rozwojem świata zmienia się sposób, w jaki wykonujemy zadania. Ludzie nie są już zależni wyłącznie od maszyn, które wykonują za nich swoją pracę, ale teraz mogą korzystać z narzędzi, które ułatwiają im pracę. W przeszłości w narzędziowni chodziło…