Studio RPL.net

recycling-price-list-catalyst-2
Studio RPL.net

Dzięki Studio RPL masz WSZYSTKIE AKTUALNE DANE KATALIZATORÓW ZAWSZE POD RĘKĄ.

Co chcesz? Baza danych katalizatorów. Zawartość metali szlachetnych w katalizatorach. Ceny metali stale aktualizowane na podstawie danych z giełdy. Kurs EUR/USD stale aktualizowany.

Aplikację Studio RPL oferuje SoftwareStudio, jest to oprogramowanie wyceny metali znajdujących się w złomie np. katalizatorów. Zobacz jak działa program Recycling Price List (RPL.net).

Studio RPL.net (Recycling Price List) to aplikacja wspierająca handel i recykling katalizatorów. Udostępnia dane techniczne katalizatorów (zawartość metali szlachetnych) jak i cen metali, które są stale aktualizowane na podstawie danych z giełdy metali szlachtnych.

Baza katalizatorów

W aplikacji dostępna jest baza niemal wszystkich katalizatorów dostępnych na rynku. Dane zawierają informacje dotyczące zawartości metali w katalizatorze.

Automatyczna aktualizacja kursu EUR/USD

System zintegrowany jest zewnętrznym źródłem danych, które stale, automatycznie przekazuje kurs EUR/USD. Kurs EUR/USD można uwzględniać w indywidualnym wzorze na cenę katalizatora.

Automatyczna aktualizacja cen metali wg notowań giełdowych

System zintegrowany jest z giełdą, dzięki czemu na bieżąco są aktualizowane ceny metali. Uwzględniając indywidualną kalkulację, którą możesz sam ustawić wycena katalizatorów to duża oszczędność czasu.

Kalkulacja cen dla Twoich klientów

Dzięki aplikacji w prosty sposób możesz stworzyć automatyczną metodę wyliczenia cen końcowych dla Twoich klientów. Kalkulacja może bazować na: stopie procentowej metali, stopie odzysku, marży globalnej, wilgotności, narzutu na kurs metalu itp.

recykling katalizatorów
aplikacja webowa Studio RPL

Aplikacja Studio RPL na telefon Android lub Apple iOS

Aplikacja dostępna jest w formie natywnej aplikacji Android na telefon jak i dostępna przez przeglądarkę na komputerach i telefonach. Masz pewność, że zawsze będzie dostępna pod ręką. Dzięki natywnej aplikacji na system Android lub Apple iOS masz dostępne dane zawsze pod ręką, nawet pomimo braku zasięgu sieci.

Studio RPL aplikacja mobilna
katalizatory cennik skupu Studio RPL

Program przygotował polski software house, firma SoftwareStudio.

Skup katalizatorów

Prowadzisz skup katalizatorów? Ta aplikacja bardzo ułatwi Ci życie. Szybko dowiesz się jaką cenę możesz oferować za katalizator i zautomatyzujesz ten proces. Dowiesz się ile dokładnie metali szlachetnych jest w danym katalizatorze.

Cennik katalizatorów

Wycena katalizatorów zmienia się dynamicznie jak notowania metali szlachetnych na giełdzie. Trudno nad tym panować bez systemowego podejścia. Dlatego nasza aplikacja przyspiesza proces wyceny, a nawet go automatyzuje. Ustalasz najważniejsze dla Ciebie parametry a program sam wycenia katalizatory.

Możesz tworzyć różne schematy tworząc różne cenniki katalizatorów dla różnych grup klientów.

Reklamacje online

Reklamacje online

Musisz zdecydować, jak będziesz rozpatrywać skargi klientów. Czy zwrócisz się do nich telefonicznie, mailowo czy osobiście? Czy zaoferujesz zwrot pieniędzy, wymianę lub inny rodzaj odszkodowania? To są wszystkie ważne pytania, które należy wziąć pod uwagę podczas konfigurowania systemu obsługi reklamacji. Na…
zarządzanie reklamacjami

Zarządzanie reklamacjami

Czy zarządzanie reklamacjami jest dostępny na Androida? Czas opowiedzieć o zarządzanie reklamacjami. Aplikacja do reklamacji od SoftwareStudio została zaprojektowana z myślą o firmach, które korzystają z różnego tupu urządzeń do pracy, a także co jakiś czas decydują się na ich…

Aplikacja RMA online

Program RMA jest łatwy w obsłudze oraz może być dopasowany do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Aplikacja RMA online jest dostępny za pomocą urządzeń mobilnych, smartphonów. Takie rozwiązanie pozwala skutecznie koordynować pracę serwisantów w terenie. Oznacza to zwykle oszczędność czasu pracowników…

system obsługi magazynu

Program do prowadzenia magazynu

Oprogramowanie WMS zazwyczaj zawiera funkcje, takie jak zarządzanie zamówieniami, zarządzanie zapasami i zarządzanie magazynem. Funkcje zarządzania zamówieniami mogą pomóc menedżerom śledzić zamówienia klientów i zapewnić ich prawidłową i terminową realizację. Funkcje zarządzania zapasami mogą pomóc menedżerom śledzić stany magazynowe i…

System RMA online

System RMA online może być też łatwiej dostosowywane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. W przypadku systemu reklamacyjnego RMA dostępnego online, firma może korzystać z różnych opcji i funkcji dostępnych w ramach usługi, a także dokonywać zmian w konfiguracji systemu…

Programowanie www

Programowanie www, czyli OPROGRAMOWANIE NA ZLECENIE. SoftwareStudio dostarcza indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Programowanie www realizujemy w technologii ASP.net na serwerze IIS. Oprogramowanie na zlecenie Aplikacja webowa, czyli aplikacje na zamówienie….