Oprogramowanie dla firm Poznań

producent oprogramowania poznań
Oprogramowanie dla firm Poznań

Producent systemów informatycznych SoftwareStudio Sp. z o.

producent-systemów-informatycznych-Oprogramowanie-na-zamówienie

Producent systemów informatycznych

Integracja systemów informatycznych, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ. Firmy oferujące zintegrowane pakiety oprogramowania dla przedsiębiorstw podkreślają integrującą rolę “ukierunkowanego” na procesy gospodarcze wdrażania technologii informacyjnej IT (Information Technology) oraz przepływ pracy (workflow).

Oprogramowanie na zamówienie. Integracja systemów informatycznych, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ.

Firmy oferujące zintegrowane pakiety oprogramowania dla przedsiębiorstw podkreślają integrującą rolę “ukierunkowanego” na procesy gospodarcze wdrażania technologii informacyjnej IT (Information Technology) oraz przepływ pracy (workflow).

Integracja systemowa jest rozumiana jako taka integracja, która dotyczy komunikacji między systemami, tj.

połączenia i wymiany danych za pomocą sieci komputerowych i protokołów komunikacyjnych.

Integracja aplikacji dotyczy współdziałania aplikacji realizowanych na różnych platformach sprzętowych i oprogramowania, jak również wspólnego użytkowania danych przez różne aplikacje (common shared data).

Integracja aplikacji jest realizowana za pomocą tworzenia środowisk przetwarzania rozproszonego, interfejsów programów użytkowych API (Application Program Interfaces) i standardów w zakresie wymiany danych.

Producent systemów informatycznych

Producent systemów informatycznych #SoftwareStudio Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań w chmurze prywatnej działającej na platformie VMWare oferując profesjonalne usługi informatyczne. Usługi informatyczne jakie znajdują się w ofercie #SoftwareStudio to pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi, bazami danych i sieciami w przedsiębiorstwach.

producent oprogramowania poznań-Outsourcing IT Poznań

Producent oprogramowania Poznań

Programy na zamówienie, czyli APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE.

SoftwareStudio specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dopasowanego do konkretnych wymagań klienta i potrzeb rynkowych.

Producent oprogramowania Poznań, czyli OUTSOURCING IT POZNAŃ.

Branża, w której działa producent oprogramowania jest i zawsze będzie wymagająca.

Wysokie wymagania jakościowe i wysokie oczekiwania klientów motywują pracowników producenta oprogramowania do osiągania najlepszych wyników.

Pracownicy producenta oprogramowania poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy z klientami.

Dla SoftwareStudio pracują ambitni ludzie, którzy konsekwentnie osiągają doskonałe rezultaty.

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm na platformy Windows, Android i Apple.

Outsourcing IT Poznań

Programy na zamówienie, czyli APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE.

SoftwareStudio specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dopasowanego do konkretnych wymagań klienta i potrzeb rynkowych.

Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych oraz systemów, które uzupełniają i integrują istniejące rozwiązania informatyczne w firmie.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach internetowych, ale tworzymy także oprogramowanie dla systemów Windows oraz działające na urządzeniach z Windows Mobile.

Oprogramowanie SoftwareStudio jest intuicyjne w obsłudze i nie wymaga specjalnych szkoleń, a jednocześnie bezpieczne i łatwo skalowalne wraz z rozwojem.

Wykorzystujemy najnowsze technologie Microsoft tworzenia aplikacji biurowych oraz internetowych – Visual Studio 2010, MS SQL 2008 Server, IIS.

oprogramowanie studio reklamacje.net-Outsourcing IT Warszawa

Oprogramowanie Studio Reklamacje.net

Tworzenie programów internetowych na zamówienie, czyli Oprogramowanie na zamówienie. SoftwareStudio oferuje tworzenie programów na zamówienie, a w szczególności programy Internetowe oraz aplikacje na telefon i tablet z systemem Android.

Oprogramowanie Studio Reklamacje.net, czyli OUTSOURCING IT WARSZAWA.

W celu wprowadzenia do ewidencji reklamacji należy zarejestrować zgłoszenie reklamacyjne poprzez specjalny internetowy formularz zgłoszenia reklamacyjnego (oprogramowanie reklamacyjne) zawierającego niezbędne podstawowe informacje. Zapisane zgłoszenie reklamacyjne ma przypisany automatycznie unikalny numer zgłoszenia internetowego (numer referencyjny lub numer RMA).

Outsourcing IT Warszawa

Tworzenie programów internetowych na zamówienie, czyli Oprogramowanie na zamówienie. SoftwareStudio oferuje tworzenie programów na zamówienie, a w szczególności programy Internetowe oraz aplikacje na telefon i tablet z systemem Android. Usługi programistyczne dla firm realizowane przez SoftwareStudio to pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi, bazami danych i sieciami w przedsiębiorstwach.

oprogramowanie dla firm poznań-Software House Poznań

Oprogramowanie dla firm Poznań

Aplikacja internetowa, czyli OUTSOURCING IT POZNAŃ. SoftwareStudio zajmuje się tworzeniem zarówno mobilnych, jak i webowych aplikacji internetowych przeznaczonych do zarządzania informacją w przedsiębiorstwach logistycznych, handlowych i produkcyjnych.

Oprogramowanie dla firm Poznań, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ.

Oprogramowanie dla firm tworzone przez SoftwareStudio z Poznania to dedykowane systemy, które ułatwiają przepływ i zarządzanie informacją w przedsiębiorstwach logistycznych, usługowych, produkcyjnych i handlowych.

Aplikacje SoftwareStudio pozwalają optymalizować wewnętrzne procesy, automatyzować powtarzalne czynności i monitorować pracę poszczególnych pracowników, co przekłada się na wzrost konkurencyjności.

Software House Poznań

Aplikacja internetowa, czyli OUTSOURCING IT POZNAŃ. SoftwareStudio zajmuje się tworzeniem zarówno mobilnych, jak i webowych aplikacji internetowych przeznaczonych do zarządzania informacją w przedsiębiorstwach logistycznych, handlowych i produkcyjnych. Wśród rozwiązań oferowanych przez SoftwareStudio są aplikacje ułatwiające zarządzanie magazynem, paletami, awizacjami, reklamacjami, narzędziami oraz takie, które ułatwiają utrzymanie ruchu, archiwizację dokumentów i przechowywanie raportów.

Linkway.integrator-integracje systemów GPS

Często praca spedytora opiera się na przeglądaniu kilku lub kilkunastu programów śledzących auta w celu uzyskania precyzyjnej informacji o jego położeniu oraz przewidywalnym czasie dostawy. Zarządzając własną flota możesz mieć wpływ na z usług, którego dostawcy GPS skorzystasz.
program-wms-ai-25

WMS program do magazynu Android

WMS, czyli system zarządzania magazynem, to aplikacja zaprojektowana w celu wspierania i optymalizacji operacji magazynowych. WMS pomaga kierownikom magazynu w kontrolowaniu i monitorowaniu poziomu zapasów, śledzeniu zamówień i wysyłek oraz optymalizacji wykorzystania powierzchni magazynowej i zasobów.
 • Księgi handlowe

  Księgi handlowe czyli, finanse i księgowość. Wymogi ewidencji komputerowej ksiąg pomocniczych odnoszą się głównie do spójności zapisów w księgach pomocniczych z saldami i zapisami na kontach księgi głównej. Informatyzacja zapewnia powiązania ksiąg pomocniczych z księgą główną. Często zapisy w księgach pomocniczych są podstawą do ewidencji księgowej zapewniając w ten sposób zachowanie spójności i zgodności. Table Finanse-i-księgowość
 • Raportowanie Hermes SQL

  Raportowanie Hermes SQL czyli, hermessql. Oprogramowanie Hermes SQL pracuje na bazie Microsoft SQL Server, które pozwala na tworzenie wydajnych raportów za pomocą SQL Reporting Services. Raporty projektowane za pomocą Report Builder udostępniane są przez platformę webową (www) Studio Raporty. Hermes SQL Producent systemów informatycznychProducent oprogramowania PoznańProducent oprogramowania Poznań, czyli OUTSOURCING IT POZNAŃ.Outsourcing IT PoznańOprogramowanie Studio Reklamacje.netOprogramowanie HermesSQL
 • hermessql – zakupy

  Podstawowym okresem obrachunkowym w systemie jest jeden miesiąc. Bilans otwarcia nowego roku jest również traktowany jako normalny okres obrachunkowy. Opis modułu Środki Trwałe, będącego jedną z części Zintegrowanego Systemu Zarządzania humansoft HermesSQL. Moduł ten jest dość autonomiczny w stosunku do całości systemu, jednak potrafi ściśle współpracować z pozostałymi opcjami programu. SoftwarePedia Producent systemów informatycznychProducent oprogramowania PoznańProducent oprogramowania Poznań, okresy-rozrachunkowe-Finanse-i-księgowość
 • Outsourcing IT Gorzów

  Outsourcing IT Gorzów jaki oferuje SoftwareStudio to pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi, bazami danych i sieciami w przedsiębiorstwach. Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od wielu lat i doskonale znamy potrzeby przedsiębiorstw, które chcą zdecydować się na outsourcing IT. SoftwarePedia Producent systemów informatycznychProducent oprogramowania PoznańProducent oprogramowania Poznań, czyli OUTSOURCING IT POZNAŃ.Outsourcing IT PoznańOprogramowanie Studio Reklamacje.netOprogramowanie outsourcing-it-gorzów-Software-House-Gorzów
 • obsługa informatyczna firm

  OTRS jest systemem typu HelpDesk umożliwiającym koordynację wsparcia udzielanego klientom firmy lub organizacji. Historycznie system był przeznaczony głównie do obsługi zgłoszeń przychodzących przez email, ale umożliwia także łatwą rejestrację przez WWW, lub śledzenie zgłoszeń telefonicznych (call center). SoftwareStudio, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ. Oprogramowanie oferowane przez SoftwareStudio obejmuje rozwiązania biznesowe dla wymagających. SoftwarePedia Producent systemów informatycznychProducent oprogramowania PoznańProducent oprogramowania softwarestudio-helpdesk-Producent-oprogramowania-dla-biznesu