Oprogramowanie na zamówienie Poznań

Android aplikacja dla kierowcy
Oprogramowanie na zamówienie dla magazynu to oprogramowanie tworzone specjalnie dla potrzeb magazynu i dostosowane do jego indywidualnych wymagań. Oprogramowanie na zamówienie dla magazynu może obejmować m.in. systemy zarządzania magazynem (WMS), systemy obsługi zamówień i realizacji dostaw (ERP), aplikacje do zarządzania transportem i logistyką oraz aplikacje do ewidencji i inwentaryzacji zasobów magazynowych.

Podziel się informacją

SoftwareStudio oferuje tworzenie programów na zamówienie (oprogramowanie na zamówienie). A w szczególności programy Internetowe oraz aplikacje na telefon i tablet z systemem Android. Usługi programistyczne dla firm realizowane przez SoftwareStudio to pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi, bazami danych i sieciami w przedsiębiorstwach.

SoftwareStudio, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ. Oprogramowanie oferowane przez SoftwareStudio obejmuje rozwiązania biznesowe dla wymagających.

SoftwareStudio, czyli oprogramowanie na zamówienie.

Oprogramowanie oferowane przez SoftwareStudio obejmuje rozwiązania biznesowe dla wymagających.

Nasza najszersza oferta oprogramowania to aplikacje webowe, które działają na platformie Microsoft IIS Server. I wykorzystują bazę danych SQL Server w wersji 2008R2 lub nowszej, przy czym zalecamy wersję 2012 lub 2016.

Do roku 2016 dostarczaliśmy rozwiązania dla magazynów, które działały na mobilnych urządzeniach. Takich jak kolektory danych, wykorzystujące system Windows CE i Windows Mobile.

Od roku 2015 wprowadziliśmy do naszej oferty także aplikacje mobilne na terminale z systemem Android w wersji 4.x lub nowszej. Od 2017 roku oferujemy wyłącznie te mobilne rozwiązania dla magazynów.

Z roku na rok rośnie zainteresowanie oprogramowaniem działającym w chmurze. Obecnie ponad 60% firm z sektora MSP korzysta z naszych aplikacji webowych, a około 20% to klienci korporacyjni. Nasze rozwiązania cieszą się coraz większym uznaniem wśród przedsiębiorców.

Oprogramowanie na zamówienie Poznań

Małe i średnie przedsiębiorstwa, dla których nowoczesna technologia staje się koniecznością działań i walki z konkurencją o wymagającego klienta.

Zwiększające się wydatki na IT to szansa dla producentów aplikacji internetowych do systematycznego powiększania swojego udziału w rynku, czego efektem są wynagrodzenia dla programistów aplikacji webowych.

SoftwareStudio zdecydowanie co rocznie zwiększa wynagrodzenia programistów systemów internetowych. Z finansowego punktu widzenia dla przedsiębiorcy jest korzystne używanie licencji miesięcznych lub rocznych, dających dostęp do wybranych aplikacji i funkcjonalności. W ten sposób ograniczane są koszty utrzymania działów IT, serwerowni itp.

SoftwareStudio oferuje tworzenie programów na zamówienie, a w szczególności programy Internetowe oraz aplikacje na telefon i tablet z systemem Android. Usługi programistyczne dla firm realizowane przez #SoftwareStudio to pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi, bazami danych i sieciami w przedsiębiorstwach.

Producent programów informatycznych, czyli może mieć oprogramowanie na zamówienie

SoftwareStudio nieprzerwanie od roku 1994 roku dostarcza stabilne, wydajne i bezpieczne oprogramowanie tworzone na zamówienie zarówno polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorstw, spółek i organizacji państwowych.

SoftwareStudio specjalizuje się w tworzeniu programów na zamówienie, w tym programów internetowych oraz aplikacji dla urządzeń z systemem Android, takich jak telefony i tablety. Nasze usługi programistyczne dla firm obejmują pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi, bazami danych oraz sieciami w przedsiębiorstwach.

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz dostosować oprogramowanie do indywidualnych potrzeb swojej firmy, zapewniając efektywną pracę i zwiększając konkurencyjność na rynku. Oferujemy kompleksowe usługi, które pomogą Ci osiągnąć sukces w dziedzinie informatyki i technologii.

Zostaw nam wiadomość

Otrzymuj aktualizacje i ucz się od najlepszych

Więcej do odkrycia

Program WMS.net
Program WMS

Program WMS.net

Odkryj program WMS.net – zaawansowane rozwiązanie do zarządzania magazynem, które zwiększa wydajność i konkurencyjność Twojej firmy dzięki integracji systemów i funkcjom analitycznym. Program WMS.net to nowoczesne rozwiązanie w zarządzaniu magazynem.

Jakie znasz wady i zalety WMS?
System zarządzania magazynem

Jakie znasz wady i zalety WMS?

Czy wiesz, że WMS ma wady i zalety. System WMS jest złożonym systemem do zarządzania magazynami. Choć może on być korzystny dla wielu firm, istnieją też pewne wady i zalety,

Czy chcesz zwiększyć swój biznes?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Dowiedz się, jak pomogliśmy 100 najlepszym odnieść sukces.

Porozmawiajmy