Aplikacje na zamówienie

Podziel się informacją

SoftwareStudio specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dopasowanego do konkretnych wymagań klienta i potrzeb rynkowych. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych oraz systemów, które uzupełniają i integrują istniejące rozwiązania informatyczne w firmie.

Programy na zamówienie

Producent programów komputerowych, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ.

Tworzenie oprogramowania może być realizowane na wiele sposobów i przy użyciu różnorodnych narzędzi.

Aplikacje na zamówienie. Producent programów komputerowych, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ.

Tworzenie oprogramowania może być realizowane na wiele sposobów i przy użyciu różnorodnych narzędzi.

SoftwareStudio jako partner firmy Microsoft korzysta z narzędzi dostarczanych przez największą firmę informatyczną świata.

Producent programów komputerowych chcąc mieć najlepsze rozwiązania musi jednak poszerzać ofertę rozwiązań w oparciu o doskonałe, uniwersalne i popularne rozwiązania internetowe, dlatego nasze aplikacje www korzystają z JQuery w standardzie HTML5.

Producent oprogramowania zapewnia także moduły w nowoczesnych technologia JAVA na system Android.

Programy na zamówienie

SoftwareStudio specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dopasowanego do konkretnych wymagań klienta i potrzeb rynkowych. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych oraz systemów, które uzupełniają i integrują istniejące rozwiązania informatyczne w firmie. Specjalizujemy się w rozwiązaniach internetowych, ale tworzymy także oprogramowanie dla systemów Windows oraz działające na urządzeniach z Windows Mobile. Oprogramowanie #SoftwareStudio jest intuicyjne w obsłudze i nie wymaga specjalnych szkoleń, a jednocześnie bezpieczne i łatwo skalowalne wraz z rozwojem. Wykorzystujemy najnowsze technologie Microsoft tworzenia aplikacji biurowych oraz internetowych – Visual Studio 2010, MS #SQL 2008 Server, IIS.

aplikacje internetowe-Aplikacje na zamówienie

Aplikacje internetowe

Producent oprogramowania informatycznego, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ. Producent oprogramowania informatycznego, SoftwareStudio, od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem dedykowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu.

Aplikacje internetowe, czyli APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE.

Serwer www musi zapewnić też metodę pobierania od użytkownika danych wejściowych na potrzeby algorytmów działających po stronie serwera wraz z metodą wysyłania wyników z powrotem do użytkownika. SoftwareStudio Poznań dostarcza indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości.

Aplikacje na zamówienie

Producent oprogramowania informatycznego, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ. Producent oprogramowania informatycznego, SoftwareStudio, od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem dedykowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii tworzy oprogramowanie, które w pełni zaspokaja oczekiwania podmiotów z branż logistycznej, produkcyjnej i handlowej, uwzględniając przy tym zmieniające się wymagania ustawodawców, regulujących te rynki.

producent programów informatycznych-Oprogramowanie na zamówienie

Producent programów informatycznych

Obsługa informatyczna Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN. Obecnie coraz więcej firm decyduje się na profesjonalne wsparcie informatyczne.

Producent programów informatycznych, czyli OPROGRAMOWANIE NA ZAMÓWIENIE.

SoftwareStudio nieprzerwanie od roku 1994 roku dostarcza stabilne, wydajne i bezpieczne oprogramowanie tworzone na zamówienie zarówno polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorstw, spółek i organizacji państwowych. Systemy powstające w SoftwareStudio korzystają z najnowszych technologii informatycznych i rozwiązań oferowanych przez Microsoft: IIS Server, SQL Server, ale – dzięki wieloletniemu doświadczeniu – są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, stanowiąc wymierną wartość biznesową.

Oprogramowanie na zamówienie

Obsługa informatyczna Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN. Obecnie coraz więcej firm decyduje się na profesjonalne wsparcie informatyczne. Poza kupowaniem oprogramowania tworzonego na zamówienie przedsiębiorstwa decydują się na korzystanie z usług outsourcingu IT. Te wszystkie usługi oferuje SoftwareStudio – profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem we wspieraniu informatycznym firm, a także tworzeniu specjalistycznego oprogramowania.

programy na zamówienie szczecin-Software House Szczecin

Programy na zamówienie Szczecin

Hosting oprogramowania, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA.

W ofercie SoftwareStudio znajduje się usługa Hostingu Oprogramowania.

Programy na zamówienie Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN.

Programy na zamówienie, czyli produkty IT „szyte na miarę” odpowiadają na indywidualne potrzeby przedsiębiorstw, ponieważ ich tworzenie i konfiguracja poprzedzona jest wnikliwą analizą zarówno potrzeb, jak i oczekiwań klienta. Inaczej niż „pudełkowe” rozwiązania nie wymagają kompromisów, w pełni dostosowując się do indywidualnego charakteru danej organizacji.

Software House Szczecin

Hosting oprogramowania, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA.

W ofercie SoftwareStudio znajduje się usługa Hostingu Oprogramowania.

Jest to usługa wynajmu oprogramowania znajdującego się w ofercie SoftwareStudio.

Najczęściej hostowane oprogramowanie to: rozwiązania internetowe, aplikacje webowe (witryny www);aplikacje magazynowe, systemy logistyczne, narzędziownia;oprogramowanie CRM dla mobilnych handlowców;systemy ERP np.

enova, hermesSQL;Wirtualne Servery.

Hosting oprogramowania jest to jedno z najtańszych rozwiązań przy zachowaniu wysokiej dostępności i gwarantowanej jakości usług.

Hosting programów pozwala zająć się stroną merytoryczną przedsięwzięcia i można zrezygnować z trudnego i odpowiedzialnego zajęcia jakim jest odpowiednia instalacja i konfigruacja środowiska Windows, środowiska wirutalnego WMware oraz jego zabezpieczaniem.

Środowisko chmury prywatnej pozwala dopasować sprzęt i jego moc do potrzeb klientów.

Specjaliści SoftwareStudio gwarantują najlepszą obsługę i wysoki poziom bezpieczeństwa.

  Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty na hosting oprogramowania.

producent oprogramowania informatycznego-Software House Poznań

Producent oprogramowania informatycznego

Programy na zamówienie Warszawa, czyli SOFTWARE HOUSE WARSZAWA.

Wykorzystywanie standardowych programów do codziennych obowiązków jest często niewystarczające, dlatego prawie każdy wspomaga swoją pracę uniwersalnymi narzędziami np.

Producent oprogramowania informatycznego, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ.

Producent oprogramowania informatycznego, SoftwareStudio, od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem dedykowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii tworzy oprogramowanie, które w pełni zaspokaja oczekiwania podmiotów z branż logistycznej, produkcyjnej i handlowej, uwzględniając przy tym zmieniające się wymagania ustawodawców, regulujących te rynki.

Software House Poznań

Programy na zamówienie Warszawa, czyli SOFTWARE HOUSE WARSZAWA.

Wykorzystywanie standardowych programów do codziennych obowiązków jest często niewystarczające, dlatego prawie każdy wspomaga swoją pracę uniwersalnymi narzędziami np.

arkuszami kalkulacyjnymi MS Excel.

Gdy jednak możliwości takich narzędzi stają się niewystarczające lub osoba nimi zajmująca się ma za małą wiedzę i doświadczenie, wówczas można zwrócić się do naszej firmy i zamówić: napisanie dedykowanego programu na własne potrzeby, tworzymy aplikacje Windows (Visual Studio 2008 C#) i portale internetowe w technologii ASP.

net + AJAX dostosowanie arkuszy excela, automatyzację prac poprzez programowanie makr.

usługi it poznań-Software House Poznań

Usługi IT Poznań

Demo aplikacja webowa, czyli DEDYKOWANE APLIKACJE WEBOWE. Większość aplikacji SoftwareStudio to programy działające przez przeglądarkę internetową IE w wersji 7, 8 lub 9.

Usługi IT Poznań, czyli MICROSOFT.

SoftwareStudio z Poznania oferuje usługi IT polegające na pisaniu programów informatycznych na zamówienie. Dedykowane programy lepiej niż „pudełkowe” rozwiązania odpowiadają na potrzeby klientów, ponieważ ich powstanie jest wynikiem wnikliwej analizy ich potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Software House Poznań

Demo aplikacja webowa, czyli DEDYKOWANE APLIKACJE WEBOWE. Większość aplikacji SoftwareStudio to programy działające przez przeglądarkę internetową IE w wersji 7, 8 lub 9. Wyjątkiem są aplikacje Studio CMS.net, Studio Intranet oraz Sklep internetowy.net z których korzystać można na większości popularnych przeglądarek m.in. Chrome i FireFox.

hosting-Software House Poznań

Hosting

Usługi IT Poznań, czyli SoftwareStudio z Poznania oferuje usługi IT polegające na pisaniu programów informatycznych na zamówienie. Dedykowane programy lepiej niż „pudełkowe” rozwiązania odpowiadają na potrzeby klientów, ponieważ ich powstanie jest wynikiem wnikliwej analizy ich potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Hosting, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ.

Oferujemy rozwiązania wirtualizacji w oparciu o serwery wirtualne VMware oraz Windows Azure. Maszyny wirtualne na desktopie spotykane są już nie tylko wśród programistów piszących aplikacje na wiele platform, ale praktycznie wszystkich, którzy bardziej angażują się w technologie komputerowe. W ciągu kilku minut można wdrożyć i uruchomić maszyny wirtualne z systemem Windows Server lub Linux. Nie trzeba zmieniać używanego kodu, aby dokonać migracji obciążenia. W bezpieczny sposób można połączyć lokalną sieć korporacyjną z maszynami wirtualnymi uruchomionymi w chmurze publicznej.

Software House Poznań

Usługi IT Poznań, czyli SoftwareStudio z Poznania oferuje usługi IT polegające na pisaniu programów informatycznych na zamówienie. Dedykowane programy lepiej niż „pudełkowe” rozwiązania odpowiadają na potrzeby klientów, ponieważ ich powstanie jest wynikiem wnikliwej analizy ich potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Zostaw nam wiadomość

Otrzymuj aktualizacje i ucz się od najlepszych

Więcej do odkrycia

Program WMS.net
Program WMS

Program WMS.net

Odkryj program WMS.net – zaawansowane rozwiązanie do zarządzania magazynem, które zwiększa wydajność i konkurencyjność Twojej firmy dzięki integracji systemów i funkcjom analitycznym. Program WMS.net to nowoczesne rozwiązanie w zarządzaniu magazynem.

Jakie znasz wady i zalety WMS?
System zarządzania magazynem

Jakie znasz wady i zalety WMS?

Czy wiesz, że WMS ma wady i zalety. System WMS jest złożonym systemem do zarządzania magazynami. Choć może on być korzystny dla wielu firm, istnieją też pewne wady i zalety,

Czy chcesz zwiększyć swój biznes?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Dowiedz się, jak pomogliśmy 100 najlepszym odnieść sukces.

Porozmawiajmy