Visual Studio 2012

Z SoftwarePedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Visual Studio 2012

Visual studio 2012 logo.PNG

Oprogramowanie Visual Studio 2012 to najnowsza wersja pakietu do programowania Microsoft. Oprogramowanie oferuje wiele nowych możliwości — od tworzenia aplikacji dla sieci Web po tworzenie oprogramowania dla systemu Windows 8 — nowe możliwości zwiększają produktywność i ograniczają straty czasu i pieniędzy.


Microsoft Visual Studio 2012 oferuje wiele nowych możliwości opracowywania aplikacji dla systemu Windows 8, sieci Web, środowiska SharePoint, urządzeń przenośnych oraz chmury. Zapewnia również narzędzia do zarządzania cyklem życia aplikacji, które pozwalają na wyeliminowanie barier w pracy zespołów i skrócenie całego cyklu w celu uzyskania dodatkowych korzyści. Ponadto zaprojektowany od nowa interfejs użytkownika upraszcza wykonywanie typowych operacji i poprawia wydajność.

VisualStudio-2012.jpg


Visual Studio 2012 jest najbardziej rozbudowaną wersją produktu. Oprogramowanie zostało opracowane z myślą o skutecznej działalności w środowisku, w którym dobre pomysły i szybkość są niezbędne. Nowe środowisko pracy jest inne już na pierwszy rzut oka. Cały interfejs został zaprojektowany od nowa, aby usprawnić obieg pracy i zapewnić łatwy dostęp do narzędzi używanych na co dzień. Paski narzędzi i karty zostały uproszczone oraz dodano nowe, szybkie sposoby znajdowania kodu. Dzięki tym zmianom można wygodnie obsługiwać aplikację i wykonywane zadania.

Visual studio 2012 nowy projekt.jpg

Wraz z wprowadzeniem systemu Windows 8 rynek aplikacji uległ gruntownym zmianom. Visual Studio 2012 zapewnia nowe szablony, narzędzia do projektowania, testowania i debugowania, czyli wszystkie elementy potrzebne do błyskawicznego tworzenia atrakcyjnych aplikacji. Dodatkowo program Blend for Visual Studio zapewnia zestaw narzędzi wizualnych, które pozwalają w pełni wykorzystać zalety nowego interfejsu systemu Windows 8.

Tworzenie aplikacji www

Visual Studio 2012 ułatwia również tworzenie aplikacji www (sieci Web) dzięki nowym szablonom, lepszym narzędziom do publikowania oraz pełnej obsłudze nowych standardów, takich jak HTML5 i CSS3, jak również najnowszych zmian platformy ASP.NET. Debugowanie jest łatwiejsze ze względu na nowe narzędzie Inspektor stron, które pozwala na testowanie opracowywanego kodu strony bezpośrednio w środowisku IDE. Dzięki technologii ASP.NET możesz tworzyć aplikacje z elementami sterującymi, które są optymalizowane z myślą o telefonach, tabletach oraz innych urządzeniach z ekranami dotykowymi.

Visual studio 2012 nowy projekt www.jpg

Najnowsze narzędzie programistyczne jest w ocenie programistów SoftwareStudio fantastyczne. Nie tylko poprawiono i udoskonalono intuicyjność oprogramowania, ale szybkość działania i komfort pracy są zdecydowanie większe.

źródło: microsoft.comSearch48.png

Więcej na temat Microsoft

Usługi informatyczne Microsoft Programy na zamówienie - Projekty informatyczne - Systemy informatyczne - Obsługa informatyczna firm

Oprogramowanie Microsoft SoftwareStudioOsobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Drukuj lub eksportuj