Różnica pomiędzy stronami "Korzyści z outsourcingu usług logistycznych" i "Safetica Inteligentna Klasyfikacja Danych"

Z SoftwarePedia
(Różnica między stronami)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
SoftwarePedia>Adasie3078
(Utworzył nową stronę „ ==Etykieta logistyczna GS1== thumb|Etykieta logistyczna GS1Etykieta logistyczna GS1 jest nośnikiem informacji w łańcuchu d...”)
 
 
Linia 1: Linia 1:
 +
{{:Safetica}}
 +
[[Kategoria:Safetica]]
  
 +
Ręczne oznaczenie wszystkich plików, jakie mają być ochraniane, jest długim i praktycznie niemożliwym do przeprowadzenia procesem, z uwagi na fakt, że pliki z poufnymi danymi są bezustannie tworzone, przesyłane i usuwane. Safetica Endpoint Security oferuje rozwiązanie tego problemu poprzez Inteligentne Klasyfikowanie Danych.
  
==Etykieta logistyczna GS1==
+
Dzięki regułom klasyfikacji można podzielić dane na grupy. Grupy te, jak i indywidualne pliki znakowane przez moduł DLP unikalnym znacznikiem – dzięki któremu plik może być zidentyfikowany podczas próby jego modyfikacji lub usunięcia.
[[Plik:etykieta logistyczna gs1.jpg|thumb|Etykieta logistyczna GS1]]Etykieta logistyczna GS1 jest nośnikiem informacji w łańcuchu dostaw, w którym wszyscy uczestnicy (producent, przewoźnik, dystrybutor, detalista) porozumiewają się wspólnym językiem. To porozumiewanie się jest możliwe dzięki stosowaniu standardów globalnego systemu GS1 (poprzednia nazwa: EAN.UCC).  Etykieta GS1 składa się z trzech części: górna część to informacja tekstowa, środkowa to interpretacja symboli kodów kreskowych a dolna symbole kodów kreskowych.
 
Etykieta logistyczna zawiera: numer GTIN jednostka handlowa (jednostki stanowiącej przedmiot zamówienia); numer SSCC – Seryjny Numer Jednostki Wysyłkowej; data ważności,- oznaczenie serii / partii produkcyjnej; ilość jednostek handlowych zawartych w jednostce logistycznej. Znakowanie jednostek logistycznych (palet) za pomocą standardowych etykiet GS1 staje się coraz bardzie popularne. Standard ten wdrażany jest nie tylko w dużych centrach logistycznych, producentów, ale także firmach logistycznych świadczących usługi magazynowania. Etykieta logistyczna GS1 przyczynia się do świadczenia lepszych standardów usług logistycznych w obszarach składowania oraz w transporcie.<br/>[[Etykieta logistyczna GS1]]<br/><br/>
 
==Korzyści z outsourcingu usług logistycznych==
 
[[Plik:korzyści z outsourcingu usług logistycznych.jpg|thumb|Korzyści z outsourcingu usług logistycznych]]Powierzenie obsługi logistycznej wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej z założenia służy obniżeniu kosztów działalności producentów i dystrybutorów, jednak jak duże będą to oszczędności zależy przede wszystkim od Operatora logistycznego: jego doświadczenia, możliwości Operacyjnych, szybkości oraz sposobu działania. Branże charakteryzujące się dużą sezonowością, powodujące, że w ciągu roku występują miesiące wzmożonej działalności firm, wymagające zapewnienia logistyki dużej ilości towarów, jak również istnieją miesiące, w których nakład pracy jest znacznie mniejszy. Firma samodzielnie odpowiadająca za swoją logistykę musi jednak przez cały rok w równym stopniu inwestować w pracowników, magazyny czy sprzęt (zarówno rozwiązania IT jak i samochody). Decydując się na Operatora logistycznego, nie musi ponosić zbędnych kosztów w okresach , kiedy nie jest to potrzebne, a tym samym może je znacznie obniżyć. br/>Dzięki temu, że Operator logistyczny obsługuje Klientów z różnych branż, sezonowość sprzedaży towarów Klientów nie jest dla niego dużym kłopotem. Operator elastycznie dysponuje swoimi zasobami i kieruje je tam, gdzie obecnie potrzebne. Może w dowolnym momencie zwiększyć liczbę ludzi, sprzętu, powierzchni magazynowej czy zoptymalizować czas pracy.<br/>[[Korzyści z outsourcingu usług logistycznych]]<br/><br/>
 
==Kurier DHL==
 
[[Plik:kurier dhl.jpg|thumb|Kurier DHL]]DHL to światowy lider na rynku ekspresowych usług kurierskich. DHL to globalny lider w branży logistyki - z bardziej rozbudowaną siecią, z lepiej przygotowanymi specjalistami w większej liczbie państw świata niż inne konkurencyjne firmy. Naszym celem jest zbudowanie bliskich, trwałych relacji z klientami, dostarczając im najwyższej jakości usługi w każdym miejscu, gdzie działają. Wśród odbiorców usług logistycznych DHL ma 75% największych pozafinansowych instytucji na świecie.
 
.<br/>[[Kurier DHL]]<br/><br/>
 
==Program magazynowy online==
 
[[Plik:program magazynowy online.jpg|thumb|Program magazynowy online]]Program magazynowy WMS wybierasz, gdy ilość operacji wykonywanych w magazynie nie może być już rejestrowana w pliku excel. Program magazynowy online działa na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android. WMS aplikacja magazynowa wspiera kierownika magazynu w zarządzaniu magazynem poprzez osiąganie jego najważniejszych celów: zwiększanie wydajności pracy magazynu i poprawę jakości świadczonych usług logistycznych. Program magazynowy WMS skutecznie wspiera kierownika magazynu w podziale prac w magazynie. Ważnym elementem wsparcia w zakresie określenia preferencji pracowników odnośnie pełnionych tam działań.<br/>[[Program magazynowy online]]<br/><br/>
 
==Skalowalność==
 
[[Plik:skalowalność.jpg|thumb|Skalowalność]]System Windows Server 2012 dostarcza
 
środowisko, usługi i narzędzia zwiększające skalowalność
 
i elastyczność aplikacji uruchamianych w środowisku
 
współdzielonym przez wielu klientów (multitenant). Platforma
 
poprawia także gęstość i efektywność witryn internetowych,
 
jednocześnie umożliwiając dostawcom usług lepsze tworzenie
 
i dostarczanie środowisk hostingowych oraz zarządzanie nimi.<br/>[[Skalowalność]]<br/><br/>
 
==System magazynowy WMS==
 
[[Plik:system magazynowy wms.jpg|thumb|System magazynowy WMS]]System magazynowy WMS zapewnia obsługę wszystkich kluczowych czynności związanych z logistyką magazynową. Począwszy od przyjęcia towaru, jego składowania, a skończywszy na wydaniu przesyłki i inwentaryzacji. Ponadto pozwala rozliczać koszty usług logistycznych. System magazynowy WMS zwiększa wydajność pracy magazynu oraz skraca czas realizacji wydawania zamówionego towaru. System magazynowy WMS pozwala na przyporządkowanie przestrzeni magazynowej pod konkretnego Klienta. Zarządzanie magazynem i towarem pozwala na optymalizację procesu rozłożenia towaru w efekcie uzyskujemy sprawniejszą kompletację. <br/>[[System magazynowy WMS]]<br/><br/>
 
  
 +
Klasyfikacja, po zakończeniu podstawowej pracy, ciągle działa – dzięki czemu nowotworzone pliki również są znakowane odpowiednimi znacznikami.
  
 +
===Kluczowe funkcje===
 +
*Identyfikacja danych na podstawie nazwy, rozszerzenia, położenia, rodzaju aplikacji, która utworzyła plik i innych parametrów
 +
*Wygodna administracja regułami klasyfikacji dzięki Konsoli Zarządzania Safetica
 +
*Klasyfikacja działa dla danych lokalnych i udostępnianych
 +
*Inne składniki Safetica Endpoint Security identyfikują poufne pliki na podstawie znaczników
 +
*Możliwość wyjęcia z klasyfikacji określonych plików – np. plików systemowych
 +
*Natychmiastowa reakcja mechanizmu klasyfikacji na zmiany nazw czy przesyłanie plików
  
[[Category: Magazyn]]
+
 
[[Category: WMS]]
+
===Główne korzyści===
[[Category: Oprogramowanie magazynowe]]
+
*Można prosto sklasyfikować ogromne ilości poufnych danych, bez potrzeby ręcznego ich oznaczania
 +
*Również nowotworzone dane są automatycznie klasyfikowane
 +
*Dane pozostają oznakowane nawet po zmianie nazwy pliku lub po jego przesłaniu
 +
*Znacznik jest integralną częścią pliku.
 +
 
 +
[[Plik:Safetica-DLP Classification Rules.png|300px]]

Wersja z 17:27, 22 kwi 2019

Safetica Endpoint Security jest dostarczana przez Safetica Technologies. Safetica Technologies jest pionierem w zakresie produkcji oprogramowania zabezpieczającego przed zagrożeniami wewnętrznymi, skupionym na rozwoju głównego produktu Safetica Endpoint Security. Partnerami dystrybucyjnymi Safetica Technologies są m.in. ogólnoświatowi producenci oprogramowania antywirusowego, partnerami technologicznymi są dostawcy systemów operacyjnych Microsoft, uniwersytety itd. Safetica Technologies blisko współpracuje z wydziałami badawczymi uniwersytetów , np. z Uniwersytetem w Brnie w ramach projektu INTERIM.

Siłą spółki SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując dużo wyzwań nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy. Pracują z nami ambitni ludzie, którzy konsekwentnie osiągają doskonałe rezultaty w programowaniu oraz usługach IT.

SoftwareStudio


Oprogramowanie magazynowe

WMS


WMS SystemWMS Program


Magazyn Wysokiego Składowania


Program magazynowy


Zarządzanie oknami czasowymi


System zarządzania awizacjami


Platforma do awizacji

Ręczne oznaczenie wszystkich plików, jakie mają być ochraniane, jest długim i praktycznie niemożliwym do przeprowadzenia procesem, z uwagi na fakt, że pliki z poufnymi danymi są bezustannie tworzone, przesyłane i usuwane. Safetica Endpoint Security oferuje rozwiązanie tego problemu poprzez Inteligentne Klasyfikowanie Danych.

Dzięki regułom klasyfikacji można podzielić dane na grupy. Grupy te, jak i indywidualne pliki są znakowane przez moduł DLP unikalnym znacznikiem – dzięki któremu plik może być zidentyfikowany podczas próby jego modyfikacji lub usunięcia.

Klasyfikacja, po zakończeniu podstawowej pracy, ciągle działa – dzięki czemu nowotworzone pliki również są znakowane odpowiednimi znacznikami.

Kluczowe funkcje

  • Identyfikacja danych na podstawie nazwy, rozszerzenia, położenia, rodzaju aplikacji, która utworzyła plik i innych parametrów
  • Wygodna administracja regułami klasyfikacji dzięki Konsoli Zarządzania Safetica
  • Klasyfikacja działa dla danych lokalnych i udostępnianych
  • Inne składniki Safetica Endpoint Security identyfikują poufne pliki na podstawie znaczników
  • Możliwość wyjęcia z klasyfikacji określonych plików – np. plików systemowych
  • Natychmiastowa reakcja mechanizmu klasyfikacji na zmiany nazw czy przesyłanie plików


Główne korzyści

  • Można prosto sklasyfikować ogromne ilości poufnych danych, bez potrzeby ręcznego ich oznaczania
  • Również nowotworzone dane są automatycznie klasyfikowane
  • Dane pozostają oznakowane nawet po zmianie nazwy pliku lub po jego przesłaniu
  • Znacznik jest integralną częścią pliku.

300px