Program sklep internetowy

Z SoftwarePedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Program Sklep Internetowy ASPnet[edytuj]

Program Sklep Internetowy ASP.net służy do prowadzenia sprzedaży towarów i usług za pomocą internetu, jednocześnie wspiera działania marketingowe związane z promocją oferty i dotarcie z nią do nowych klientów. Sklep internetowy przygotowuje strony widoczne zarówno dla klienta jak i dla wyszukiwarek internetowych (głównie Google) oraz pozwala na integrację z portalami zajmującymi się porównywaniem ofert i cen różnych sklepów internetowych (tzw. porównywarki). Oferujemy adaptację aplikacji do potrzeb indywidualnych wymagań - po prostu SKLEP NA ZAMÓWIENIE.
Program Sklep Internetowy ASPnet

Program sklep internetowy[edytuj]

Sklep internetowy przygotowuje strony widoczne zarówno dla klienta jak i dla wyszukiwarek internetowych np. Google oraz pozwala na integrację z portalami zajmującymi się porównywaniem ofert i cen różnych sklepów internetowych (tzw. porównywarki).
Program sklep internetowy

Administrator sklepu internetowego[edytuj]

Mocnym atutem sklepu internetowego jest przyjazny i intuicyjny panel administratora. Czytelne ułożenie wszystkich funkcjonalności powoduje, ze praca w panelu jest przyjemna i nie wymaga specjalnych umiejętności. Kaskadowe nadawanie uprawnień pozwala podzielić pracowników na wirtualne grupy i przydzielić im odpowiednie zadania.
Administrator sklepu internetowego

Dostawcy sklepu internetowego[edytuj]

Panel dla dostawców umożliwia edycję danych dostawcy oraz możliwość zaimportowania danych do bazy sklepu internetowego oferty produktowej dostawcy. Każdy dostawca posiada dostęp za pomocą unikalnego konta dostępowego i za pomocą tego konta może zmienić dane firmowe i rozliczeniowe; dokonać zamówienia hurtowego pozcycji będących ofertą sklepu, ale nie stanowiących oferty dostawcy.
Dostawcy sklepu internetowego

Klienci sklepu internetowego[edytuj]

Klient ma możliwość przeglądania zamówień jakie składał w sklepie internetowym. W ramach przeglądania dostępne są informacje z obecnej listy zamówień wraz z wszystkimi zamawianym pozycjami z możliwością dokonywania zamin w zamówieniu pod warunkiem statusu oczekiwanie na realizację . Ponadto klient ma możliwość przeglądania historii zamówień ze szczegółami pozycji asortymentowych oraz historią zmian statusów, pozycji koszyka, ceny, formy płatności, sposób wysyłki oraz dane adresowe wysyłki. Ponadto klient ma możliwość śledzenia statusu wysyłki poprzez udostępnienie numeru listy przewozowego i link do strony firmy kurierskiej.
Klienci sklepu internetowego