Program awizacyjny

Z SoftwarePedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

Program awizacyjny – narzędzie pracy ochrony zakładów przemysłowych

Najczęściej na bramach wjazdowych fabryk i magazynów logistycznych pracują tzw firmy ochrony. Zadaniem ich jest notowanie w rejestrach KTO i KIEDY zostaje wpuszczony na teren obiektu. Zastosowanie programu awizacyjnego VSS.net pozwala zrezygnować z zapisów wizyt w zeszytach lub arkuszach kalkulacyjnych (excel).

Zapisy dotyczące wjazdów i wyjazdów są trwale zapisywane w bazie danych. Wymóg korzystania przez pracowników ochrony z aplikacji na bramie powoduje, że firma otrzymuje dodatkowe narzędzie weryfikacji pracy ochrony. Aplikacja na telefonie Android może monitorować pracę ochrony i zapisywać w dzienniku historii gdzie i o której godzinie znajdował się pracownik ochrony zakładu. W zależności od wymagań do określenia położenia pracownika na terenie obiektu można skorzystać z geolokalizacji GPS lub poprzez zamontowanie na terenie obiektu specjalnych znaków BEACON.


Awizowanie dostaw

Zarządzanie przepływem informacji w zakresie planowanych i realizowanych dostaw to największa zaleta awizacji wykorzystywanych w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją. Towary przywożone są zgodnie z opracowanym grafikiem, dzięki czemu ruch transportowy odbywa się płynnie. Nowoczesne sposoby awizacji pozwalają na uniknięcie wielu problemów, przede wszystkim przestojów, które powodują przecież poważne straty.

Rezerwacja okna czasowego

Błyskawiczna rezerwacja okna czasowego, dostępna dla działu transportu, zaopatrzenia, logistyki oraz dostawców i przewoźników -wystarczy dostęp do przeglądarki internetowej lub aplikacja zainstalowana na telefonie z systemem Android.

Logistyka

Dział logistyki i transportu dzięki intuicyjnym kalendarzom bezpośrednio nadzorują postęp obsługi zleceń transportowych i wykorzystania okien czasowych. Kalendarze można wyświetlać na wiele sposobów: widok dzienny/tygodniowy/miesięczny; agenda; oś czasu dzienna i tygodniowa.

Ochrona

Pracownicy ochrony na bramie rejestrują fakt przyjazdu samochodu. Ponadto odnotowują czas wjazdu na teren zakładu oraz wyjazdu z zakładu. Mogą otrzymują także alarmy o przedłużającym się pobycie samochodu na terenie zakładu.

Monitoring wizyjny

Zastosowanie kamer przemysłowych na bramie pozwala na przechowywanie fotografii aut i ich numerów rejestracyjnych.


Oprogramowanie awizacja dostaw

System awizacyjny

Prezentacja programu awizacji transportów

Demo system YMS

Awiza wg klientów Awizacja dostaw Awizacja dostawy towaru do magazunu awizacja kierowcy awizacja w transporcie Awizo dostawy towaru awizowanie dostaw okna czasowe okno czasowe planowanie transportów planowanie transportu platforma do awizacji Program online do awizacji dostaw System awizacji dostaw w magazynach wejściowych i wyjściowych system do awizacji system zarządzania awizacjami vss net vss program vss studio vssnet yardmanagement yms system zarządzanie awizacjami zarządzanie oknami czasowymi

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Drukuj lub eksportuj