Program awizacyjny

Z SoftwarePedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Program awizacyjny – narzędzie pracy ochrony zakładów przemysłowych[edytuj]

Najczęściej na bramach wjazdowych fabryk i magazynów logistycznych pracują tzw firmy ochrony. Zadaniem ich jest notowanie w rejestrach KTO i KIEDY zostaje wpuszczony na teren obiektu. Zastosowanie programu awizacyjnego VSS.net pozwala zrezygnować z zapisów wizyt w zeszytach lub arkuszach kalkulacyjnych (excel).

Zapisy dotyczące wjazdów i wyjazdów są trwale zapisywane w bazie danych. Wymóg korzystania przez pracowników ochrony z aplikacji na bramie powoduje, że firma otrzymuje dodatkowe narzędzie weryfikacji pracy ochrony. Aplikacja na telefonie Android może monitorować pracę ochrony i zapisywać w dzienniku historii gdzie i o której godzinie znajdował się pracownik ochrony zakładu. W zależności od wymagań do określenia położenia pracownika na terenie obiektu można skorzystać z geolokalizacji GPS lub poprzez zamontowanie na terenie obiektu specjalnych znaków BEACON.


Awizowanie dostaw[edytuj]

Zarządzanie przepływem informacji w zakresie planowanych i realizowanych dostaw to największa zaleta awizacji wykorzystywanych w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją. Towary przywożone są zgodnie z opracowanym grafikiem, dzięki czemu ruch transportowy odbywa się płynnie. Nowoczesne sposoby awizacji pozwalają na uniknięcie wielu problemów, przede wszystkim przestojów, które powodują przecież poważne straty.

Rezerwacja okna czasowego[edytuj]

Błyskawiczna rezerwacja okna czasowego, dostępna dla działu transportu, zaopatrzenia, logistyki oraz dostawców i przewoźników -wystarczy dostęp do przeglądarki internetowej lub aplikacja zainstalowana na telefonie z systemem Android.

Logistyka[edytuj]

Dział logistyki i transportu dzięki intuicyjnym kalendarzom bezpośrednio nadzorują postęp obsługi zleceń transportowych i wykorzystania okien czasowych. Kalendarze można wyświetlać na wiele sposobów: widok dzienny/tygodniowy/miesięczny; agenda; oś czasu dzienna i tygodniowa.

Ochrona[edytuj]

Pracownicy ochrony na bramie rejestrują fakt przyjazdu samochodu. Ponadto odnotowują czas wjazdu na teren zakładu oraz wyjazdu z zakładu. Mogą otrzymują także alarmy o przedłużającym się pobycie samochodu na terenie zakładu.

Monitoring wizyjny[edytuj]

Zastosowanie kamer przemysłowych na bramie pozwala na przechowywanie fotografii aut i ich numerów rejestracyjnych.


Oprogramowanie awizacja dostaw

System awizacyjny

Prezentacja programu awizacji transportów

Demo system YMS

Awiza wg klientów Awizacja dostaw Awizacja dostawy towaru do magazunu awizacja kierowcy awizacja w transporcie Awizo dostawy towaru awizowanie dostaw okna czasowe okno czasowe planowanie transportów planowanie transportu platforma do awizacji Program online do awizacji dostaw System awizacji dostaw w magazynach wejściowych i wyjściowych system do awizacji system zarządzania awizacjami vss net vss program vss studio vssnet yardmanagement yms system zarządzanie awizacjami zarządzanie oknami czasowymi