Plik:Wykorzystywanie powierzchni magazynowej.jpg: Różnice pomiędzy wersjami

Z SoftwarePedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(==Weryfikacja stanów magazynowych== thumb|Weryfikacja stanów magazynowychProgram magazynowy Studio Magazyn.WMS.net może wykonywać weryfikację stanów magazynowych z dokumentów wewnetrznych systemu...)
(Brak różnic)

Wersja z 17:07, 22 kwi 2019

Weryfikacja stanów magazynowych

Plik:Weryfikacja stanów magazynowych.jpg
Weryfikacja stanów magazynowych

Program magazynowy Studio Magazyn.WMS.net może wykonywać weryfikację stanów magazynowych z dokumentów wewnetrznych systemu WMS i systemu nadrzędnego ERP. Przykładowo można kontrolować zgodność stanów magazynowych wykazywanych przez system SAP i WMS i na bieżąco weryfikować rozbieżności. Jest to możliwe dzięki funkcji agregacji stanów magazynowych wg różnych cech kartoteki towarowej oraz integracji z systemem ERP.

Imag posiada rozwiązania zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. W nagłówku dokumentu wybierany jest kontrahent a w pozycjach dokumentu wyświetlana jest lista towarów kontrahenta. To wszystko przekłada się bezpośrednio na wzrost jakości oferowanych usług i zadowolenie klienta. Kryteria wyboru lokalizacji są pochodną potrzeb logistycznych i biznesowych oraz możliwości infrastruktury magazynowej. Podstawą do drukowania są dokumenty zleceń przyjęcia do magazynu z produkcji. Szybki procesor, ogólnie znany interfejs programowy, system operacyjny microsoft windows ce 5. Różnica polega na tym, iż w zapisie/odczycie zamiast różnic w kolorach wykorzystuje się różnice głębokości tłoczenia. Klasyczna kompletacja, nazywana czasem kompletacją prostą lub jednostopniową polega na tym, że pracownik magazynu kompletuje samodzielnie jedno zlecenie zamówienia (czasem kilka), a po zakończeniu jego działania towar z zamówienia jest gotowy do spakowania i wysłania.

Zaopatrzenie magazynu

SKŁADOWANIE.
WMS program magazynowy skutecznie pomaga kierownikowi magazynu w podziale prac w magazynie.