Plik:Sposoby rozmieszczania towarów w magazynie.jpg: Różnice pomiędzy wersjami

Z SoftwarePedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(==Organizacja magazynu== thumb|Organizacja magazynuZła organizacja w magazynach prowadzi do problemów organizacyjnych w całej firmie. Chaotyczne, złe zarządzanie magazynem powoduje opóźnienia w wysyłkach, p...)
(Brak różnic)

Wersja z 17:06, 22 kwi 2019

Organizacja magazynu

Plik:Organizacja magazynu.jpg
Organizacja magazynu

Zła organizacja w magazynach prowadzi do problemów organizacyjnych w całej firmie. Chaotyczne, złe zarządzanie magazynem powoduje opóźnienia w wysyłkach, pomyłki w lokalizacji towarów, złe wykorzystywanie zasobów, nadmiar lub niedobór towarów, a w końcu: niezadowolenie pracowników i klientów co przekłąda się na gorsze wyniki finansowe. Proces zarządzania magazynem staje się tym bardziej skomplikowany, gdy zarządzanie dotyczy nie tylko prostego magazynu, ale całego logistycznego systemu magayznowania (magazyny wysokiego składowania WMS), a najbardziej w centrach logistycznych, gdzie zarządzanie magazynem dotyczy przechowywania powierzonych towarów. Zarządzanie magazynem to skomplikowany zespół procesów, w których jedna drobna pomyłka może odbić się negatywnie pozostałych procesach. Najlepszym sposobem na uniknięcie błędów i jednocześnie zmaksymalizowanie zysków z magazynowania, dystrybucji i wysyłki towarów jest zaawansowane, ale łatwe w obsłudze rozwiązanie do zarządzania magazynem - SoftwareStudio posiada w swojej ofercie oprogramowanie, który pomóć może w zarządzaniu magazynem.

Sortowanie uruchamiane jest przez kliknięcie na wybrane pole w wierszu etykiet kolumn. Każde kolejne kliknięcie zmienia warunek sortowania.

Dostępne warunki sortowania:

  • Sortowanie rosnące,
  • Sortowanie malejące,
  • Usunięcie warunku sortowania.

<

Sposoby sortowania

ETYKIETA RFID UHF.
Etykiety RFID UHF dalekiego zasięgu są najtańszym i bardzo dobrym sposobem znakowania przedmiotów w systemach zbliżeniowych RFID.