Plik:Historia - obroty dla danego miejsca składowania.jpg: Różnice pomiędzy wersjami

Z SoftwarePedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(==Automatyczna identyfikacja== thumb|Automatyczna identyfikacjaW systemach informatycznych wspomagających zarządzanie lub sterowanie procesami gospodarczymi istnieje potrzeba szybkiego i niezawodnego przech...)
(Brak różnic)

Wersja z 17:17, 22 kwi 2019

Automatyczna identyfikacja

Plik:Automatyczna identyfikacja.jpg
Automatyczna identyfikacja

W systemach informatycznych wspomagających zarządzanie lub sterowanie procesami gospodarczymi istnieje potrzeba szybkiego i niezawodnego przechwytywania dużej liczby danych. Funkcje takie spełniają systemy automatycznej identyfikacji, które pozwalają na automatyczne przechwytywanie i przesyłanie wielu różnych danych wykorzystywanych w łańcuchach dostaw. Realizuje się to poprzez zastosowanie unikalnych w skali świata oznaczeń towarów, jednostek logistycznych, firm i lokalizacji fizycznych według standardów GS1. W systemach tych wykorzystywane są technologie kodów kreskowych oraz technologie radiowe (EPC/RFID), a ostatnio związane z nimi Elektroniczne Kody Produktów (EPC/RFID).

Standardowo skonfigurowany program magazynowy może być bez problemu zaakceptowany w wielu prostych magazynach wysokiego składowania posiadających podobną specyfikę pracy.

W większych magazynach o bardziej skomplikowanej strukturze, zwiekszają się wymagania odnośnie poziomów uprawnień dla użytkowników czy komfortu ich pracy.

W celu rozwiązania problemów wynikających z potrzeb dostosowania środowiska pracy użytkowników Studio Magazyn WMS.net oferuje moduł o nazwie: PERSONAL DESIGNER.

W skład modułu pozwającego na rozszerzanie i modyfikację wielu elementów systemu pod indywidualne wymagania, wchodzą:

  • PROJEKTANT MENU
  • PROJEKTANT TABEL
  • PROJEKTANT WYDRUKÓW
  • PROJEKTANT RAPORTÓW
  • PROJEKTANT FORMULARZY

Powyższe narzędzia pozwalają przeszkolonym administratorom na głębokie dostosowanie aplikacji do warunków danego przedsiębiorstwa oraz danego użytkownika korzystającego z programu.

 ;

<

Opis modułu

SYSTEM DO MAGAZYNU.
Bezpieczny i stabilny system do magazynu oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet.