Okna czasowe

Z SoftwarePedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Awizacja dostaw i okna czasowe[edytuj]

Działanie oprogramowania usprawniającego i koordynującego dostawy oraz wysyłki z magazynu polega na planowaniu transportu na odpowiednią godzinę.[edytuj]

Ewidencjonowanie planów obciążeń bram wjazdowych, doków załadunkowych porządkuje i zmniejsza ryzyko powstawania tzw „wąskich gardeł”.

Ponadto zbieranie w programie awizacja dostaw danych związanych z planami transportów i ich rzeczywistymi czasami pozwala monitorować i dyscyplinować przewoźników. Program awizacyjny Studio VSS.net to elastyczne rozwiązanie działające na webowej platformie IIS, baza danych SQL Server. Fundamentem rozwiązania jest platforma StudioSystem. Oprogramowanie awizacja dostaw pozwala w bardzo szerokim zakresie na spersonalizowanie ustawień w celu realizacji zadań w konkretnym przedsiębiorstwie.

Okna czasowe[edytuj]

Z programu awizacja dostaw można korzystać lokalnie w jednym zakładzie. Jednak najważniejsze zalety związane są z możliwością programu polegające na tym, że jest to aplikacja działająca online przez Internet. Oprogramowanie awizacyjne może być zainstalowane na własnych serwerach lub hostowane w chmurze prywatnej. Aplikacja okienek czasowych może obsługiwać jednocześnie wiele magazynów, fabryk zapewniając dostęp przewoźnikom i kontrahentom. Ponadto dostępny jest moduł na urządzenia z systemem Android. Aplikacja w telefonie komórkowym z Android w wersji 4.4 lub nowszym pozwala na szybką rejestrację awizacji i/lub zgłoszenia zmian w terminach.


Oprogramowanie awizacja dostaw

System awizacyjny

Prezentacja programu awizacji transportów

Demo system YMS

Awiza wg klientów Awizacja dostaw Awizacja dostawy towaru do magazunu awizacja kierowcy awizacja w transporcie Awizo dostawy towaru awizowanie dostaw okna czasowe okno czasowe planowanie transportów planowanie transportu platforma do awizacji Program online do awizacji dostaw System awizacji dostaw w magazynach wejściowych i wyjściowych system do awizacji system zarządzania awizacjami vss net vss program vss studio vssnet yardmanagement yms system zarządzanie awizacjami zarządzanie oknami czasowymi