Okna czasowe

Z SoftwarePedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Awizacja dostaw i okna czasowe

Działanie oprogramowania usprawniającego i koordynującego dostawy oraz wysyłki z magazynu polega na planowaniu transportu na odpowiednią godzinę.

Ewidencjonowanie planów obciążeń bram wjazdowych, doków załadunkowych porządkuje i zmniejsza ryzyko powstawania tzw „wąskich gardeł”.

Ponadto zbieranie w programie awizacja dostaw danych związanych z planami transportów i ich rzeczywistymi czasami pozwala monitorować i dyscyplinować przewoźników. Program awizacyjny Studio VSS.net to elastyczne rozwiązanie działające na webowej platformie IIS, baza danych SQL Server. Fundamentem rozwiązania jest platforma StudioSystem. Oprogramowanie awizacja dostaw pozwala w bardzo szerokim zakresie na spersonalizowanie ustawień w celu realizacji zadań w konkretnym przedsiębiorstwie.

Okna czasowe

Z programu awizacja dostaw można korzystać lokalnie w jednym zakładzie. Jednak najważniejsze zalety związane są z możliwością programu polegające na tym, że jest to aplikacja działająca online przez Internet. Oprogramowanie awizacyjne może być zainstalowane na własnych serwerach lub hostowane w chmurze prywatnej. Aplikacja okienek czasowych może obsługiwać jednocześnie wiele magazynów, fabryk zapewniając dostęp przewoźnikom i kontrahentom. Ponadto dostępny jest moduł na urządzenia z systemem Android. Aplikacja w telefonie komórkowym z Android w wersji 4.4 lub nowszym pozwala na szybką rejestrację awizacji i/lub zgłoszenia zmian w terminach.


Oprogramowanie awizacja dostaw

System awizacyjny

Prezentacja programu awizacji transportów

Demo system YMS

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Drukuj lub eksportuj