Licencja Standard na procesor

Z SoftwarePedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Standard na procesor Licencja Standard na procesor

Licencja oprogramowania jest dedykowana na procesor serwera aplikacji, nie zależy od innych czynników np. od ilości stanowisk.


Licencjonowanie na procesor znajduje zastosowanie w aplikacjach z których ma korzystać duża liczba użytkowników lub ilość ta jest zmienna i nie można jej określić (np. dla internetowych aplikacji rozproszonych). W takim wypadku zamiast kupowania standardowej licencji per użytkownik (określona liczba użytkowników programu) należy wybrać licencję na procesor.

O G R A N I C Z E N I A

  • brak prawa do modyfikacji kodu źródłowego;
  • dedykowany serwer lub farma serwerów.

Z A L E T Y

  • instalacja na na serwerze internetowym, praca użytkowników całego przedsiębiorstwa niezależnie do geolokalizacji (fizycznej lokalizacji zakładu) lub dla klientów;
  • możliwość głębokiej personalizacji oprogramowania wg potzreb i wymagań użytkowników.
.

Licencjonowanie na procesor znajduje zastosowanie w aplikacjach z których ma korzystać duża liczba użytkowników lub ilość ta jest zmienna i nie można jej określić (np. dla internetowych aplikacji rozproszonych). W takim wypadku zamiast kupowania standardowej licencji per użytkownik (określona liczba użytkowników programu) należy wybrać licencję na procesor. O G R A N I C Z E N I A brak prawa do modyfikacji kodu źródłowego;dedykowany serwer lub farma serwerów. Z A L E T Y instalacja na na serwerze internetowym, praca użytkowników całego przedsiębiorstwa niezależnie do geolokalizacji (fizycznej lokalizacji zakładu) lub dla klientów;możliwość głębokiej personalizacji oprogramowania wg potrzeb i wymagań użytkowników.
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Drukuj lub eksportuj