Licencja Developer

Z SoftwarePedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Developer Licencja Developer

Dla wymagających klientów SoftwareStudio oferuje licencję z prawem do modyfikacji kodu źródłowego programu.


Klienci mający wysokie wymagania związane z bezpieczeństwem lub funkcjonalnością rozwiązań mogą kupić licencje DEVELOPER powalającą na modyfikację i dostosowanie oprogramowania do własnych indywidualnych potrzeb. Licencja nie stawia żadnych ograniczeń związanych z wykorzystaniem oprogramowania w ramach użytkowania przez licencjobiorcę. Użytkownik może modyfikować kod źródłowy programu dostosowując go własnych indywidualnych potrzeb. Nie może jednak wykorzystać oprogramowania w celach innych niż eksploatacja w ramach własnej firmy.

O G R A N I C Z E N I A

  • wykorzystywanie licencji w ramach danego przedsiębiorstwa;
  • brak prawa do sprzedaży, wynajmu lub jakiegokolwiek innego czerpania korzyści z oprogramowania w wyniku świadczenia usług firmą trzecim.

Z A L E T Y

  • brak ograniczeń co do ilości użytkowników, procesorów, serwerów;
  • głęboka modyfikacja aplikacji, zmiany w kodzie źródłowym aplikacji pozwalające na inny spośób działania.
.

Klienci mający wysokie wymagania związane z bezpieczeństwem lub funkcjonalnością rozwiązań mogą kupić licencje DEVELOPER powalającą na modyfikację i dostosowanie oprogramowania do własnych indywidualnych potrzeb. Licencja nie stawia żadnych ograniczeń związanych z wykorzystaniem oprogramowania w ramach użytkowania przez licencjobiorcę. Użytkownik może modyfikować kod źródłowy programu dostosowując go własnych indywidualnych potrzeb. Nie może jednak wykorzystać oprogramowania w celach innych niż eksploatacja w ramach własnej firmy. O G R A N I C Z E N I A wykorzystywanie licencji w ramach danego przedsiębiorstwa;brak prawa do sprzedaży, wynajmu lub jakiegokolwiek innego czerpania korzyści z oprogramowania w wyniku świadczenia usług firmą trzecim. Z A L E T Y brak ograniczeń co do ilości użytkowników, procesorów, serwerów;głęboka modyfikacja aplikacji, zmiany w kodzie źródłowym aplikacji pozwalające na inny spośób działania.
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Drukuj lub eksportuj