Księgarnia internetowa

Z SoftwarePedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Opis księgarnii internetowej

Jednym z wariantów działania sklepu internetowego jest sprzedaż książek stanowiąc rozwiązanie o nazwie "KSIĘGARNIA INTERNETOWA"


Opracowanienie ninijszej dokumentacji ma na celu przedstawienie podstawowych funkcjonalności i rozwiązań dostępnych w programie SKLEP INTERNETOWY wersja Księgarnia internetowa.

Studio Internetowa Księgarnia to platforma sklepowa umożliwiająca użytkownikom zewnętrznym programu (klientom sklepu) dokonywania zakupu książek i publikacji za pomocą elektrnicznego kanału sprzedaży.

Księgarnia internetowa może posiadać w swojej ofercie zarówno włąsne pozycje jak i obce, pochodzące od innych hurtowni książek.

Elastyczność rozwiązania sklepu internetowego pozwala nie tylko na handel książąkami, ale także dowolnie innymi artykułamia w ramach jendej wspólnej platformy internetowej sklepu.

Menu kontekstowe
Przeglądają ofertę sklepu internetowego użytkownikowi oprócz produktów wyświetlane jest strukturalne menu kontekstowe w formie rozwijanego drzewka. Wybierając dany artykuł menu pokazuje grupy i podgrupy do jakiej dany artykuł należy.

Budowa nowoczesnego sklepu internetowego pozwala na zachowanie lub dostosowanie elementów identyfikacji wizualnej aktualnej witryny www danej firmy (zmiana skórki).

Całość rozwiązania księgarni internetowej skłąda się zasadniczo z dwóch części (programów):

  • FrontEnd (FrontOffice) - aplikacja po któej porusza się użytkownik - klient sklepu internetowego, stanowi witrynę sklepu/ księgarni.
  • BackEnd (BackOffice) - system zarządzania księgarnią, w tym realizacja zamówień, integracja z systemem ERP, magazynem, firmami kurierskimi itp.
.

Opracowanienie ninijszej dokumentacji ma na celu przedstawienie podstawowych funkcjonalności i rozwiązań dostępnych w programie SKLEP INTERNETOWY wersja Księgarnia internetowa. Studio Internetowa Księgarnia to platforma sklepowa umożliwiająca użytkownikom zewnętrznym programu (klientom sklepu) dokonywania zakupu książek i publikacji za pomocą elektrnicznego kanału sprzedaży. Księgarnia internetowa może posiadać w swojej ofercie zarówno włąsne pozycje jak i obce, pochodzące od innych hurtowni książek. Elastyczność rozwiązania sklepu internetowego pozwala nie tylko na handel książąkami, ale także dowolnie innymi artykułamia w ramach jendej wspólnej platformy internetowej sklepu. Budowa nowoczesnego sklepu internetowego pozwala na zachowanie lub dostosowanie elementów identyfikacji wizualnej aktualnej witryny www danej firmy (zmiana skórki). Całość rozwiązania księgarni internetowej skłąda się zasadniczo z dwóch części (programów): FrontEnd (FrontOffice) - aplikacja po której porusza się użytkownik - klient sklepu internetowego, stanowi witrynę sklepu/ księgarni.BackEnd (BackOffice) - system zarządzania księgarnią, w tym realizacja zamówień, integracja z systemem ERP, magazynem, firmami kurierskimi itp.
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Drukuj lub eksportuj