Kontrahenci i pracownicy

Z SoftwarePedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Kontrahenci i pracownicy narzędziowni

Przeznaczona jest do ewidencji danych o firmach i osobach któe są powiązane z dokumentami rejestrowanymi przez program magazynowy.


Kartoteki kontrahentów przeznaczone są do ewidencji danych o firmach i osobach któe są powiązane z dokumentami rejestrowanymi przez program.

Opcja wyświetla kartoteki pracowników i kontrahentów powiązanych z dokumentami rejestrowanymi w systemie. Zapisem w kartotece może być kontrahent zewnętrzny (dostawca lub nabywca pozycji magazynowych, narzędzi) lub wewnętrzny – wydział lub pracownik.

Wszystkie operacje są rejestrowane przez system, w związku z tym można sprawdzić dokładnie KTO i KIEDY rejestrował dane zdarzenie.

Dokumenty wystawiane są przez użytkowników z przydzielonymi uprawnieniami - podział pracowników na role jakie pełnią w zakładzie. Każdy z dokumentów identyfikowany jest za pomocą automatycznie nadawanego kolejnego numeru, datą operacji, numerem unikatowym pracownika/kontrahenta. Istnieje możliwość zastosowania systemu elektronicznej identyfikacji pracownika w oparciu o identyfikatory RFID (karty RCP/KD pracownika) lub kody kreskowe.

.

Kartoteki kontrahentów przeznaczone są do ewidencji danych o firmach i osobach które są powiązane z dokumentami rejestrowanymi przez program Studio Narzędziownia.net. Opcja wyświetla kartoteki pracowników i kontrahentów powiązanych z dokumentami rejestrowanymi w systemie. Zapisem w kartotece może być kontrahent zewnętrzny (dostawca lub nabywca pozycji magazynowych, narzędzi) lub wewnętrzny – wydział lub pracownik. Wszystkie operacje są rejestrowane przez system, w związku z tym można sprawdzić dokładnie KTO i KIEDY rejestrował dane zdarzenie. Dokumenty wystawiane są przez użytkowników z przydzielonymi uprawnieniami - podział pracowników na role jakie pełnią w zakładzie. Każdy z dokumentów identyfikowany jest za pomocą automatycznie nadawanego kolejnego numeru, datą operacji, numerem unikatowym pracownika/kontrahenta. Istnieje możliwość zastosowania systemu elektronicznej identyfikacji pracownika w oparciu o identyfikatory RFID (karty RCP/KD pracownika) lub kody kreskowe.
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Drukuj lub eksportuj