Kerio Workspace

Z SoftwarePedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Kerio-workspace.jpg

Kerio Technologies to światowy dostawca kompleksowych rozwiązań infrastrukturalnych, umożliwia przedsiębiorstwom ze sobą komunikację i bezpieczną współpracę. Założona w 1997 roku firma Kerio ma siedzibę w San Jose, w Kalifornii, z biurami w Nowym Jorku, Brazylii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Australii i Rosji. Kerio jest Microsoft Gold Certified Partner. Polskim dystrybutorem oprogramowania Kerio jest firma SunCapital z Wrocławia, a partnerem zajmującym się wdrożeniami i serwisem SoftwareStudio z Poznania.

Spis treści

Portal z dokumentami

Jedno miejsce do pracy grupowej, udostępniania plików i obiegu dokumentów w firmie.

Organizuj pliki

Ściągaj i organizuj pliki dla szybkiego dostępu z poziomu przeglądarki internetowej, kiedy tylko chcesz i w dowolnym miejscu. Rozpoczęcie pracy poprzez stworzenie prostej strony i notatki do projektu, spotkania, innych notatek, plików, lub pomysłów . Zaproś członków swojego zespołu do przeglądania i edycji zawartości. Zaobserwujesz rosnącą produktywność niemalże natychmiast. Stwórz prostą stronę internetową ze zwykłego tekstu, lub ciekawie prezentujące z funkcją mashup dla bibliotek plików, zdjęć, tekstów, kolorów tła, tabel, filmów, komentarzy i hiperłączy.Możesz sam nadać in nazwę. Organizuj informacje w dedykowanych przestrzeniach. Mogą one mieć dowolną liczbę stron. Jeśli nie odpowiada Ci lokalizacja danej strony, zwyczajnie przenieść ją do lepszej, w innej przestrzeni. Włącz Kerio Workspace do nowego serwera plików. Organizuj pliki w bibliotekach. Wysyłaj pliki różnych typów i przeglądaj je bezpośrednio z przeglądarki.

Kerio-workspace-uzytkownicy.jpg


Udostępnianie treści

Projektuj strony z łatwością i udostępniaj ich ciekawą zawartość. Możesz również dostosować dostęp od globalnego do tajnego.

Udostępnianie

Upewnij się, że wyłącznie odpowiedni użytkownicy mają dostęp do treści. Ustaw kontrolę dostępu tak, aby upoważnieni współpracownicy mogli edytować treści, podczas gdy inni mogli je tylko przeglądać.

Zachęcanie do pracy zespołowej

Pracuj ze swoim zespołem na treściach w czasie rzeczywistym. Wprowadzaj zmiany do tekstu autorstwa innych osób. Udowodniona poprawa jakości treści, dzięki wbudowanemu edytorowi tekstu. Jest to funkcjnalność podobna do wiki, tylko znacznie prostsza.

Odkrywaj treści

Wpisz dowolne słowo kluczowe, a Kerio Workspace wyświetli lista wszystkich istotnych plików, stron i spacji. Każda informacja jest wyszukiwalna.


Kerio-workspace-ulubione.jpg

Edytuj dokumenty

Przechowywanie dokumentów w centralnej lokalizacji i natychmiastowe udostępnianie zmian. Po prostu kliknij przycisk Zapisz.


Edycja plików

Zwyczajnie kliknij na menu kontekstowego pliku w aplikacji desktopowej. Możesz edytować pliki zachwoując przy tym wszytkie oryginalne funkcjonalności programu. Umieść aktualizację treści na Kerio Workspace,po prostu klikając Zapisz.


Dostęp od historii plików

Łatwy dostęp do poprzednich wersji plików, przechowywanych na Kerio Workspace. Nie podoba ci się zedytowana wersja treści? Wystarczy przywrócić poprzednią.


Kopie zapasowe

Cokolwiek robisz, Kerio Workspace automatycznie tworzy kopie zapasowe, w celu ochrony danych.

Kerio-workspace-store-managment.jpg

Śledzenie zmian

Bądź na bieżąco ze wszystkimi zmianami z funkcjonalnością News Feed. Nigdy nie przegapiaj nowych aktualizacji.


News Feed

Pozwól swojemu News Feed lub skrzynce odbiorczej informować o zmianach, które zostały wprowadzone w Twoich ulubionych lokalizacjach. Możesz je dowolnie komentować. Jest to coś podobnego do sieci społecznościowych, ale bardziej produktywne.


Integracja katalogu

Wklej link Kerio Workspace do Open lub Active Directory, a twoi koledzy uzyskają do niego natycjmiastowy dostęp. A ponieważ wszystko, co potrzebujesz to przeglądarka, mogą oni bezpiecznie logować się z dowolnego miejsca, by śledzić aktywność i postępy pracy.


Wyświetl na iPhone

Pracuj na Kerio Workspace w swoim iPhone. Opracowany z myślą o mniejszym ekranie, umożliwiający czytanie każdej treści. Kerio-workspace-panel-nawigacyjny.jpg

WŁASNA CHMURA

Kerio Workspace to rozwiązanie dla małych i średnich firm. Pozwala współpracownikom przechowywać i udostępniać pliki w prywatnym środowisku online dostępnym nawet poza biurem.


Kerio-workspace-lista-zadan.jpg Kerio-workspace-grupy.jpg Kerio-workspace-biblioteka-plikow.jpg Kerio-workspace-backup.jpg Kerio-workspace-antywirus.jpg Kerio-workspace-active-sesion.jpg


SoftwareStudio Poznań


SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań ul.Ostroroga 5

+48 53 33 22 626

kontakt@softwarestudio.com.pl
SoftwareStudio Poznań

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Drukuj lub eksportuj