Kategoria:Safetica Monitorowanie Użycia Internetu

Z SoftwarePedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Safetica Endpoint Security jest dostarczana przez Safetica Technologies. Safetica Technologies jest pionierem w zakresie produkcji oprogramowania zabezpieczającego przed zagrożeniami wewnętrznymi, skupionym na rozwoju głównego produktu Safetica Endpoint Security. Partnerami dystrybucyjnymi Safetica Technologies są m.in. ogólnoświatowi producenci oprogramowania antywirusowego, partnerami technologicznymi są dostawcy systemów operacyjnych Microsoft, uniwersytety itd. Safetica Technologies blisko współpracuje z wydziałami badawczymi uniwersytetów , np. z Uniwersytetem w Brnie w ramach projektu INTERIM.

Siłą spółki SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując dużo wyzwań nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy. Pracują z nami ambitni ludzie, którzy konsekwentnie osiągają doskonałe rezultaty w programowaniu oraz usługach IT.

SoftwareStudio[edytuj]


Oprogramowanie magazynowe[edytuj]

WMS[edytuj]


WMS System[edytuj]WMS Program[edytuj]


Magazyn Wysokiego Składowania[edytuj]


Program magazynowy[edytuj]


Zarządzanie oknami czasowymi[edytuj]


System zarządzania awizacjami[edytuj]


Platforma do awizacji[edytuj]


Pracownicy podczas godzin pracy prowadzą prywatną korespondencję oraz odwiedzają nieproduktywne strony i portale społecznościowe. W wyniku tego otrzymują zapłatę za nie wykonywanie pracy. Odkryj, jakie witryny najbardziej odrywają pracowników i jak wiele czasu na nich spędzają. Otrzymasz podsumowanie kto i kiedy odwiedzał konkretne strony, jak dużo wiadomości wysyłają i jak wiele czasu spędzają na plotkowaniu.

Główne korzyści[edytuj]

  • Otrzymasz szczegółowe podsumowanie komunikacji personelu z użyciem ICQ, Skype czy innych komunikatorów.
  • Odkryjesz pracowników starających się przesłać poufne dane poprzez Internet.
  • Znajdziesz, jakie witryny odwiedzają pracownicy i jak dużo czasu na nich spędzają.
  • Otrzymasz szczegółowe podsumowanie komunikacji pocztą elektroniczną pracowników.
  • Dowiesz się co oglądają pracownicy w Internecie i czym się interesują.