Awizacja transportów

Z SoftwarePedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Podstawowe funkcje oprogramowania awizacji transportów

Definiowane harmonogramy pracy magazynów (okienek czasowych) i ramp (slotów). Każdy magazyn ma oddzielnie definiowane czasy pracy i własne kalendarze. Dokument awizacyjny może wymuszać wielkość okienka czasowego w zależności do rodzaju transportu oraz ilości palet za lub rozładunku. Nadawanie numerów Load Plan, możliwość przypisywania numerów transportów, zleceń itp.

Integracja z systemem ERP np. SAP. Rezerwacje w okienkach potwierdza magazyn lub dział transportu, może odmówić lub zmienić termin. W przypadku ingerencji w zaplanowany termin przewoźnik powiadamiany o zmianie jest za pomocą wiadomości e-mail lub SMS. Z programu mogą korzystać wszyscy biorący udział w całym procesie. Pracownicy działów handlowych i zaopatrzenia. Logistycy i pracownicy działów transportu(spedycji).

Spedytorzy oraz przewoźnicy, a także transport wewnętrzny. Kolejna grupa użytkowników to ochrona obiektów. Ostatnią grupę tworzą kontrahenci (dostawcy i odbiorcy). Rejestracja aut, numerów, kierowców, osób upoważnionych do odbioru itp. Rejestracja transportu przy bramie można potwierdzić transport wraz z dokumentacją zdjęciową. Zdjęcia załączone są do awizacji za pomocą aplikacji Android stanowią dokumentację w razie reklamacji. Raporty braku terminowości podstawiania transportów. Multilanguage – możliwość pracy na różnych interfejsach językowych w zależności od przypisanego języka do zalogowanego użytkownika.


Oprogramowanie awizacja dostaw

System awizacyjny

Prezentacja programu awizacji transportów

Demo system YMS

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Drukuj lub eksportuj